Судове рішення #23745678

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 22-ц/490/6299/12 Справа № 2/401/2805/12 Головуючий у 1 й інстанції - Спаї В.В. Доповідач - Костюченко Н.Є.

Категорія

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 червня 2012 року Апеляційний суд Дніпропетровської області в складі:

головуючого - Костюченко Н.Є.

суддів - Максюта Ж.І., Осіяна О.М.,

при секретарі - Бойко О.Л.


розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом ПАТ «Райффазен Банк Аваль»до ТОВ «Укрспецторг Групп», ОСОБА_3, Красногвардійського відділу Державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції, ОСОБА_4, третя особа ОСОБА_5 про визнання недійсним висновку експерта та про визнання прилюдних торгів такими, що не відбулися, -


ВСТАНОВИВ:


В апеляційній скарзі Красногвардійський ВДВС ДМУЮ просить скасувати ухвалу судді Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровськ від 13.04.2012 року про відкриття провадження по справі, - посилаючись на те, що суддею не враховано, що в межах виконавчого провадження основними сторонами є юридичні особи, а тому спір повинен розглядатись господарським судом.

Апеляційний суд вважає, що ухвала судді першої інстанції має бути залишена без змін, виходячи із наступного.

Згідно п.5 ч. 1 ст. 293 ЦПК України ухвала суду про відкриття провадження у справі може бути оскаржена, якщо провадження у справі відкрито з недотриманням правил підсудності.

Однак в апеляційній скарзі Красногвардійський ВДВС ДМУЮ вказує на порушення судом правил підсудності, а фактично оспорює підвідомчість, що законом не передбачено.

Тому апеляційний суд вважає за необхідне в задоволенні апеляційної скарги відмовити, ухвалу судді районного суду залишити без змін, як винесену із дотриманням правил підсудності.

Керуючись ст.ст. 307, 312 ЦПК України, апеляційний суд,-


УХВАЛИВ:


Апеляційну скаргу - відхилити.

Ухвалу судді Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від

13 квітня 2012 року -залишити без змін.

Ухвала чинна з моменту проголошення, може бути оскаржена у 20-денний строк у касаційному порядку.


Судді:





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація