Судове рішення #2374169
У Х В А Л А

 У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

29 травня 2008 року                                                                       м. Київ

 

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

 

Головуючого:

           Колесника П.І., 

суддів:

Потильчака О.І., Щотки С.О.,

 

розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1на постанову Вищого господарського суду України від 12 березня 2008 року в справі за позовом ОСОБА_1до товариства з обмеженою відповідальністю “Стройснаб”, 3-тя особа - товариство з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Древбумснабстрой”, про зобов'язання вчинити дії,

 

 

 

в с т а н о в и л а:

 

 

 

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 25 вересня 2007 року позов задоволено.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14 листопада 2007 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 12 березня 2008 року, рішення суду першої інстанції скасовано, в позові відмовлено.

                У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності  нормам матеріального  та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.

Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст.ст.11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,

 

у х в а л и л а:

 

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 12 березня 2008 року в справі №39/497-07.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

 

         Головуючий                                                     Колесник П.І.

 

         судді:                                                                    Потильчак О.І.

 

                                                                                       Щотка С.О.

 

                                                                                      

     

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація