Судове рішення #23684490

Справа № 437/2698/12

Провадження № 2/437/855/12

У Х В А Л А

іменем України


22 червня 2012 року м. Синельникове



Суддя Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Завальнюк О.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,-

В С Т А Н О В И Л А :


Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за договором позики в сумі 80 898,75 грн.

Синельниківським міськрайонним судом 23.05.2012 року було винесено ухвалу про залишення позовної заяви без руху з метою усунення позивачем виявлених недоліків.

Однак, в установлений судом строк недоліки в позовній заяві усунені не були.

Відповідно до ч. 2 ст.121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119,120 ЦПК України, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається не поданою і повертається позивачеві.

Враховуючи вищезазначене, суд приходить до висновку, що дану позовну заяву слід вважати неподаною та повернути її позивачеві.

На підставі викладенного, керуючись ст.121 ЦПК України, суддя, -


У Х В А Л И Л А :


Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості - вважати неподаною та повернути позивачеві.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до апеляційного суду Дніпропетровської області через Синельниківський міськрайонний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.



Суддя : О.О. Завальнюк







ОСОБА_1

АДРЕСА_1


Синельниківський міськрайонний суд направляє копію ухвалу про повернення позовної заяви після закінчення строку для усунення недоліків.




Суддя: О. О. Завальнюк





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація