УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
______________________________________________________________________
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65
УХВАЛА
"24" червня 2008 р. № справи 1/232
За позовом Відкритого акціонерного товариства "Автотранспортне підприємство - 11801" (м. Житомир)
до 1)Дочірнього підприємства "Будівельно-монтажне управління №3" фірми"Житомирінвест" ВАТ (м.Житомир)
2) Корольовського відділу державної виконавчої служби Житомирського міського управління юстиції (м.Житомир)
про припинення правовідносин зі стягнення коштів
Суддя Сікорська Н.А.
Присутні:
від позивача: Сіра А.В. дов. б/н від 10.12.07р.
від відповідача: 1) не з'явився
2) Зеленюк Ю.П. - дов. б/н від 20.04.08р.
Прийняли участь:
Полякова О.М. - дов. 3 1518 від 25.06.07р. - представник ВАТ фірми "Житомирінвест" (в с/з від 19.06.08р.)
В судовому засіданні оголошувалась перерва з 19.06.08р. до 12:50 год. 24.06.08р.
Господарський суд встановив:
Позивачем пред'явлено позов про припинення правовідносин зі стягнення коштів.
Представник позивача в судовому засіданні від 19.06.08р. пояснила, що позивачу стало відомо про ліквідацію відповідача 1, тому заявила клопотання про оголошення перерви з метою врегулювання спору з відповідачем 2.
Представник відповідача 2 проти позовних вимог заперечив.
Представник ВАТ фірми"Житомирінвест" в судовому засіданні від 19.06.08р. пояснила, що згідно ухвали господарського суду Житомирської області від 27.12.06р. юридичну особу - Дочірнє підприємство "Будівельно-монтажне управління №3" фірми "Житомирінвест" ВАТ ліквідовано.
В судовому засіданні від 24.06.08р. представник позивача заявила клопотання про відмову від позову. Наголосила, що наслідки відмови від позову, передбачені ч. 2 ст. 80 ГПК України відомі (а.с. 52).
Господарський суд в порядку ст. ст. 22, 78, 80 ГПК України, роз'яснив в судовому засіданні наслідки відповідних процесуальних дій та встановивши, що відмова не суперечить законодавству, не порушує чиї-небудь права і охоронювані законом інтереси, відповідає приписам ч. 4, 5 ст. 29 ГПК України, прийняв відмову від позову.
Відповідно до п.4 ч.1 ст. 80 ГПК України, господарський суд припиняє провадження у справі , якщо позивач відмовився від позову і відмову прийнято судом.
Враховуючи вищевикладене суд припиняє провадження у справі за п. 4 ст. 80 ГПК України.
Судові витрати покладаються на позивача.
Керуючись ст.ст. 29, 78, 80 п.4, 86 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Провадження у справі припинити.
Суддя Сікорська Н.А.
Друк. :
1-в справу
2- позивачу
3,4- відповідачам
- Номер:
- Опис: стягнення 5 950,50 грн.
- Тип справи: Заміна сторони у виконавчому провадженні (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 1/232
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Сичова О.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.07.2019
- Дата етапу: 05.08.2019