Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
07 березня 2012 р. Справа № 2а/0570/2980/2012
приміщення суду за адресою: м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивизії, 17
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Голуб В.А., ознайомившись з адміністративним позовом ОСОБА_2 до Горлівського міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРВ-ГРУПП» про визнання дій незаконними, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 звернулася з адміністративним позовом до Горлівського міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРВ-ГРУПП» про визнання дій незаконними.
Позовна заява підсудна Донецькому окружному адміністративному суду, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність. Позов відповідає вимогам ст. ст. 17, 18, 104,105, 106 КАС України. Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства. Підстав для повернення позовної заяви особі, яка її подала, а також для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, немає. Заява вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду. Підстав для проведення попереднього судового засідання не вбачається.
Керуючись ст. 107 КАС України,-
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до Горлівського міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРВ-ГРУПП» про визнання дій незаконними.
Справу призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 28 березня 2012 року о 11 годині 30 хвилин, у приміщенні Донецького окружного адміністративного суду, за адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50 Гвардійської дивізії, 17.
Позивачу надати документ, що підтверджує його особу (для огляду); оригінали (для огляду) всіх документів, копії яких приєднані до позовної заяви.
Відповідачу надати довіреність (оригінал та копію) на представника згідно зі статтями 58, 59 КАС України з визначенням права вчинення кожної окремої процесуальної дії (ч. 2 ст. 59 КАС України) та документ, що підтверджує його особу (для огляду), документи, на підставі яких зареєстровано ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Зобов'язати відповідача у разі заперечення проти позову надати до суду у строк до 27.03.2012 року всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.
Явка представників сторін у судове засідання є обов'язковою.
Справа буде розглядатися суддею одноособово.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Голуб В. А.