Справа № 6-86/2007 року
УХВАЛА
08 жовтня 2007 року Полтавський районний суд Полтавської області в складі:
головуючого судді - Стрюк Л.І.
при секретарі - Недавній Т.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Полтава заяву ОСОБА_1 про видачу виконавчого документу за рішенням Постійно діючого третейського суду при Центральній універсальній біржі ,-
ВСТАНОВИВ:
Заявник ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про видачу виконавчого документу за рішенням третейського суду, зазначивши, що 14 вересня 2007 року Постійно діючим третейським судом при Центральній універсальній біржі було прийнято рішення по справі № 50 НД/09/07/1П про визнання договору купівлі-продажу приміщення від 05.06.2006 року дійсним та визнання права власності на нерухоме майно, а саме: приміщення (в будинку літер „А-9", 17 -приміщення, площею 36,8 кв.м.. 17-а - приміщення, площею 39,1 кв.м., згідно технічного паспорту інв. № НОМЕР_1, реєстраційний №НОМЕР_2), загальною площею 75,9 м.кв. на 1-му поверсі, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 і є частиною гуртожитку ВАТ „ ПзГРЛ" (цілісного майнового комплексу), розташованого на земельній ділянці, норма якої не встановлена. Згідно п. 5 резолютивної частини рішення Постійно діючим третейським судом при Центральній універсальній біржі рішення вступає в дію з моменту його винесення, є остаточним і оскарженню не підлягає. В зв'язку з викладеним та на підставі статті 55 Закону України «Про третейські суди» просила суд видати виконавчий документ.
В судове засідання сторони не з"явились, надавши попередньо заяви про розгляд справи у їх відсутність.
Відповідно до частини 3 статті 55 Закону України «Про третейські суди», виконання рішення третейського суду, якщо воно потребує вчинення дій органами державної влади, органами місцевого самоврядування та їх службовими особами, здійснюється за умови видачі компетентним судом виконавчого документа.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява ОСОБА_1 про видачу виконавчого документу підлягає задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ст. 55, 56 Закону України „Про третейські суди" від 11.05.04, ст. 209-210 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Заяву задовольнити.
Видати виконавчий лист згідно рішення Постійно діючого третейського суду при Центральній універсальній біржі від 14 вересня 2007 року по справі № 50 НД/09/07/Ш , про визнання дійсним укладений в письмовій формі договір купівлі-продажу приміщення від 05.06.2006 року між ОСОБА_1 та Відктирим акціонерним товариством „Полтавський завод газорозрядних ламп" та визнати право приватної власності за ОСОБА_1 на нерухоме майно, а саме: приміщення (в будинку літер „А-9", 17 - приміщення, площею 36,8 кв.м.. 17-а - приміщення, площею 39,1 кв.м., згідно технічного паспорту інв. № НОМЕР_1, реєстраційний №НОМЕР_2), загальною площею 75,9 м.кв. на 1-му поверсі, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 і є частиною гуртожитку ВАТ „ ПзГРЛ" (цілісного майнового комплексу), розташованого на земельній ділянці, норма якої не встановлена, як на окремий об"єкт нерухомого майна.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня її проголошення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційного суду або без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.