Судове рішення #23515614

Справа № 437/2582/12

У Х В А Л А

іменем України


22 травня 2012 року м. Синельникове



Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:

головуючого -судді Завальнюк О.О.,

при секретарі -Ноздріній Н.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Синельникове подання старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління ДВС Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Понікарової А.О. про заміну сторони виконавчого провадження,-

В С Т А Н О В И В :


Старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління ДВС Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Понікарова А.О. звернулась до суду з поданням про заміну сторони виконавчого провадження.

В обгрунтуванні своїх вимог зазначила, що на виконанні у відділі перебуває виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа, виданого 28.03.2012 року Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області по справі № 2-1375/10 про зобов'язання Управління Пенсійного фонду України в Синельниківському районі Дніпропетровської області перерахувати та виплатити ОСОБА_2 надбавки до пенсії згідно ст.6 ЗУ «Про соціальний захист дітей війни»за період з 27.07.2007 року по 31.12.2007 року та з 22.05.2008 року по 09.09.2010 року з урахуванням раніше проведених підвищень до пенсії «Дітям війни»за відповідні періоди.

18.04.2012 року на адресу Відділу примусового виконання рішень управління ДВС Головного управління юстиції у Дніпропетровській області надійшов витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за № 13572284, відповідно до якого станом на 12.04.2012 року Управління Пенсійного фонду України в м. Синельникове Дніпропетровської області як юридичну особу -припинено. Правонаступником зазначеного УПФУ є Управління Пенсійного фонду України в м.Синельниковому та Синельниківському районі Дніпропетровської області ( 52500, Дніпропетровська область, м. Синельникове, вул. Миру,27 ). У зв'язку з цим, просить вирішити питання про заміну сторони виконавчого провадження -боржника з Управління Пенсійного фонду України в Синельниківському районі Дніпропетровської області ( код ЄДРПОУ: 24245611) на Управління Пенсійного фонду України в м. Синельниковому та Синельниківському районі Дніпропетровської області ( 52500, Дніпропетровська область, м. Синельникове, вул. Миру,27, код ЄДРПОУ : 37741841 ).

Сторони в судове засідання не з'явилися. Однак при подачі подання ст. державний виконавець Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Понікорова А.О. просила розгляд питання проводити без участі їх представника.

Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи , не перешкоджає судовому розгляду, що передбачено ч.2 ст.378 ЦПК України.

Суд, вивчивши подання, дослідивши матеріали справи № 2-1375/10, дійшов до висновку про задоволення подання про заміну сторони виконавчого провадження з наступних підстав.

Згідно постанови про відкриття виконавчого провадження ВП № 32114346, 10.04.2012 року старшим державним виконавцем відділу примусового виконання рішень управління ДВС Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Понікаровою А.О. було відкрито виконавче провадження з виконання виконавчого листа № 2-1375/10, виданого Синельниківським міськрайонним судом про зобов'язання Управління Пенсійного фонду України в Синельниківському районі Дніпропетровської області перарахувати та виплатити ОСОБА_2 надбавки до пенсії згідно ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»за періоди з 27.07.2007 року по 31.12.2007 року та з 22.05.2008 року по 09.09.2010 року з урахуванням раніше проведених підвищень до пенсії «Дітям війни»за відповідні періоди.

Відповідно до Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, стан юридичної особи -Управління ПФУ в Синельниківському районі Дніпропетровської області припинено. Його правонаступником є Управління Пенсійного фонду України в м. Синельниковому та Синельниківському районі Дніпропетровської області.

Відповідно до ч.1 ст.378 ЦПК України у разі вибуття однієї їз сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою сторони суд заміняє сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Керуючись ст.378 ЦПК України , -


У Х В А Л И В:


Подання старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління ДВС Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Понікарової А.О. про заміну сторони виконавчого провадження -задовольнити.

Замінити сторону у виконавчому провадженні по виконанню виконавчого листа № 2-1375/10 від 28.03.2012 року, виданого Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області про зобов'язання Управління Пенсійного фонду України в Синельниківському районі Дніпропетровської області перерахувати та виплатити ОСОБА_2 надбавки до пенсії згідно ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»за період з 27.07.2007 року по 31.12.2007 року та з 22.05.2008 року по 09.09.2010 року з урахуванням раніше проведених підвищень до пенсії «Дітям війни»за відповідні періоди, з Управління Пенсійного фонду України в Синельниківському районі Дніпропетровської області на Управління Пенсійного фонду України в м. Синельниковому та Синельниківському районі Дніпропетровської області.

Копію ухвали направити Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області для відома.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного суду через Синельниківський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення.

У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.





Суддя: О. О. Завальнюк





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація