Справа № 2-228/ 2007р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 липня 2007р. м. Яремче
Яремчанський міський суд Івано-Франківської області
в складі: головуючого-судді Гребик Л.В.
секретаря Савчук М. І.
з участю позивачки ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в місті Яремче справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу , -
встановив:
ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Позивачка в судовому засіданні позов підтримала і пояснила, що з 30.09.1995 року разом з відповідачем перебувають в першому шлюбі, в якому народилася одна неповнолітня дитина - дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Причиною розірвання шлюбу вважає постійні непорозуміння з відповідачем через несумісність характерів, різні погляди на життя та подружні відносини. В травні 2002 року вони припинили спільне проживання і з того часу сімейних відносин не підтримують. Позивачка вважає поновлення сімейних відносин неможливим, шлюб тривалий час носить формальний характер. А тому просить його розірвати.
Відповідач ОСОБА_2 позовні вимоги визнав з підстав, зазначених позивачкою. Крім того, він пояснив, що спору відносно місця проживання дитини немає.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення в справі слід постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього кодексу. Згідно ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову, суд, за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Суд, заслухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали справи та оцінюючи досліджені докази в сукупності, вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Із наданих свідоцтва про шлюб та копії свідоцтва про народження вбачається, що сторони одружилися 30.09.1995 року і мають одну неповнолітню дитину - дочкуОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
В судовому засіданні встановлено, що між сторонами склалися такі взаємовідносини, які виключають спільне проживання, шлюб тривалий час носить формальний характер. А тому його збереження суперечитиме інтересам подружжя, і за таких обставин шлюб слід розірвати.
На підставі ст. ст. ПО, 112 СК України, та керуючись ст. ст. 213-215, 130, 174 ЦПК
вирішив:
позов задоволити.
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, який було зареєстровано 30.09.1995 року у відділі РАГСу Яремчанського міськвиконкому Івано-франківської області, (актовий запис № 43), розірвати.
Дочку ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, після розірвання шлюбу залишити проживати з матір'ю.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 17 гривень державного мита, звільнивши від такої плати ОСОБА_1.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Яремчанський міський суд шляхом подачі протягом 10 днів з часу його проголошення заяви про апеляційне оскарження та подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.