Справа № 3-9222/07
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 липня 2007 p. Суддя Київського районного суду м. Донецька Малютіна Н.М., розглянувши матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов з МРВ ДАІ ДМУ УМВС України в Донецькій області у відношенніОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, громадянина України, не працюючого, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 у здійсненні правопорушення передбаченого ст.122 ч.2 КпАП України,
ВСТАНОВИВ:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення водій ОСОБА_1., 21 травня 2007р. о 16-00 годині, керуючи автомобілем "М 2141" д/н НОМЕР_1 рухався по автодорозі Киів-Довжанськ, 671 км, порушив правила розміщення транспортних засобів на дорозі, рухався по лівій смузі при вільній правій, чим порушив п. 11.5 ПДД України.
Правопорушник до суду не з'явився, про час і місце розгляду справи повідомлявся належним чином, причини неявки не повідомив. Заяв про відкладення розгляду справи від нього не надходило. Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення, ОСОБА_1. роз'яснені положення ст. 63 Конституції України і ст. 268 КУпАП, про що свідчить його підпис у протоколі. Оскільки правопорушник належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, і враховуючи, що відповідно до ст. 268 КУпАП його присутність при розгляді справи не є обов'язковою, суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності правопорушника.
Дослідивши матеріали справи, прихожу до висновку, що ОСОБА_1. керував автомобілем по автодорозі Киів-Довжанськ, 671. км, порушив правила розміщення транспортних засобів на дорозі, рухався по лівій смузі при вільній правій, тобто скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 122 ч.2 КУпАП.
При обранні адміністративного стягнення, суд враховує обставини у справі, ступінь суспільної небезпеки скоєного
На підставі викладеного, ст. 122 ч.2 КпАП України, керуючись ст.ст.279, 280, 283, 284 КпАП України,
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.2 КпАП України і призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі 8 (вісім) гривень 50 копійок.
Постанова у порядку провадження у справа про адміністративне правопорушення оскарженню не підлягає.