Київський районний суд м. Полтави
Справа № < 1609/4226/12
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05.06.2012року
5 червня 2012 року Київський районний суд м. Полтави в складі:
головуючого судді Антонова А.В.,
при секретарі Кононенко О.П.,
за участю прокурора Каралаш Ю.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві справу про обвинувачення
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку : ІНФОРМАЦІЯ_2, Німеччина, росіянки, громадянки України, ІНФОРМАЦІЯ_3, розлученої, має малолітню дитину, працюючої ТОВ «Норма», не судимої, проживаючої за адресою: м. Полтава, вул., Коцюбинського,52А
у скоєнні злочину, передбаченого ст. 185 ч.1 КК України,
В С Т А Н О В И В:
05.03.2012 року близько 9-30 год. ОСОБА_1 перебуваючи в будинку №52А по вул.Коцюбинського в м. Полтава, умисно, з корисливою метою заволодіння чужим майном, таємно, шляхом вільного доступу викрала золоту каблучку вагою 1,47 гр. 585 проби вартістю 470 грн., чим спричинила потерпілій ОСОБА_2 матеріальної шкоди.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому злочині визнала повністю та показала, що здавала кімнату ОСОБА_2, а 05.03.2012 р. коли її не було вдома зайшла до неї і викрала золоту каблучку, яку потім збиралася продати. Додатково пояснила, що скоїла злочин в зв’язку з дуже скрутним матеріальним становищем, оскільки ніде не працювала та має на утриманні малолітню дитину. У скоєному щиро розкаюється, просить суд суворо не карати. На даний час викрадене потерпілій повернуто.
Визнані в суді підсудною фактичні обставини справи у відповідності до ст. 299 КПК України судом не досліджувалися, свідки не допитувалися.
Суд кваліфікує дії ОСОБА_1 за ст.185 ч.1 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка).
При обранні міри покарання, суд враховує характер і ступінь тяжкості та суспільної небезпеки вчиненого злочину, особу підсудної, яка характеризується позитивно.
В силу ст. 66 КК України обставини, що пом’якшують покарання підсудного –щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, знаходження на утриманні малолітньої дитини, скоєння злочину в наслідок збігу тяжких сімейних обставин.
В силу ст. 67 КК України обставини, що обтяжують покарання підсудної –відсутні.
Цивільний позов по справі не заявлявся.
Враховуючи те, що ОСОБА_1, до кримінальної відповідальності притягається вперше, щиро розкаюється у скоєному, активно сприяла у розкритті злочину, характеризується позитивно, має на утриманні малолітню дитину, повністю відшкодувала потерпілій завдану їй матеріальну шкоду, скоїла злочин, що не є тяжким, в наслідок збігу тяжких сімейних обставин, працює, суд приходить до висновку що покарання у вигляді штрафу буде необхідним і достатнім для її виправлення.
Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд, -
З А С У Д И В:
ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні злочину, передбаченого ст. 185 ч. 1 КК України і призначити їй покарання у виді штрафу в розмірі 850 гривень.
Запобіжний захід ОСОБА_1, до набрання вироком законної сили залишити попереднім –у вигляді підписки про невиїзд.
Речовий доказ у вигляді золотої каблучки – повернути потерпілій ОСОБА_2, за належністю.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Полтавської області протягом 15 діб з моменту його проголошення.
Головуючий Антонов А.В.