Судове рішення #2322037
Справа №2-1296 2007 рік

Справа №2-1296 2007 рік

УХВАЛА

"10" жовтня 2007 року                                    Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу

Дніпропетровської області в складі головуючого судді- Соловйової Л.Я.

при секретареві-Берест К.Є. розглянувши  в  відкритому судовому засіданні  в залі  Інгулецького районного  суду м.Кривий Ріг цивільну справу за позовом комунального підприємства теплових мереж „Криворіжтепломережа"  до  ОСОБА_1,  ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за опалення ,-

ВСТАНОВИВ: До Інгулецького районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області поступила позовна заява від комунального підприємства теплових мереж „Криворіжтепломережа" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за опалення. Свої вимоги позивач обґрунтовував тим, що відповідачам надаються послуги з опалення за адресою: АДРЕСА_1. Однак, остані своєчасно та в повному обсязі послуги не оплачують. В наслідок чого виникла заборгованість за період з 01.01.2002р. по 30.04.2004 року в розмірі 624 гривні 09 коп., а за період з 01.05.2004 р. по 30.04.2007р. в розмірі 1343 гривні 40 коп. Всього сума боргу складає-1967 гривень 49 коп., яку просить суд стягнути солідарно з відповідачів.

В судовому засіданні від представника позивача надійшла заява, в якій просить суд залишити позовну заяву про стягнення заборгованості за опалення - без розгляду.

Відповідно до ст.207 ч.1 п.5 ЦПК України, позовна заява може бути залишена без розгляду в разі подання позивачем заяви про залишення позову без розгляду.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.207 ч.1 п.5 ЦПК України,     суд,-

УХВАЛИВ: Цивільну   справу   за   позовом   комунального   підприємства  теплових   мереж „Криворіжтепломережа"  до  ОСОБА_1,  ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за опалення -залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не подано.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо заяву подано, але скарга не надішла в зазначений строк, ухвала набирає законної сили після закінчення 10-денного строку.

Заяви та скарги подаються до апеляційного суду Дніпропетровської області через Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація