Судове рішення #23187017

Справа № 0917/406/2012

Провадження по справі № 3/0917/172/12


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

05 червня 2012 року м.Яремче


Суддя Яремчанського міського суду Івано-Франківської області Гребик Л.В., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла від ВДАІ м.Яремче при УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, пенсіонера, за ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

в с т а н о в и в:

07.05.2012 року близько 09 год. 00 хв. в м.Івано-Франківськ по вул. Січових Стрільців ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом марки «Mercedes -Benz S 430», номерний знак «НОМЕР_1», порушив вимоги п. 10.9 Правил дорожнього руху України, що спричинило пошкодження транспортних засобів, зокрема, під час руху транспортного засобу заднім ходом не забезпечив безпеки руху іншим учасникам руху, в результаті чого допустив зіткнення з транспортним засобом марки «Scoda Octavia», номерний знак «НОМЕР_2», під керуванням ОСОБА_2. Внаслідок зіткнення вищевказані транспортні засоби отримали механічні пошкодження.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП.

Свою вину у вчиненому правопорушенні, передбаченому ст.124 КУпАП, ОСОБА_1 визнав та пояснив, що дійсно 07.05.2012 року в м.Івано-Франківськ, виїжджаючи із стоянки по вул Січових Стрільців заднім ходом, не побачив транспортний засіб марки «Scoda Octavia», який під»їхав ззаді, в результаті чого допустив зіткнення з ним.

Вина ОСОБА_1.у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, також стверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення від 07.05.2012 року; долученим до протоколу про адміністративне правопорушення додатком - схемою наслідків дорожньо-транспортної пригоди без потерпілих, яка сталася 07.05.2012 року, та даними про наявні пошкодження транспортних засобів, які містяться у вказаній схемі про те, що в транспортному засобі марки «Scoda Octavia », номерний знак «НОМЕР_2», належному «Порше Лізинг Україна», пошкоджено задню ліву дверку; в транспортному засобі марки «Mercedes -Benz S 430 »номерний знак «НОМЕР_1», належному ОСОБА_1 , присутні сліди тертя на задньому бампері зліва; письмовими поясненнями ОСОБА_1 від 07.05.2012 року, письмовими поясненнями ОСОБА_2 від 07.05.2012 року

Дослідивши матеріали справи, суддя приходить до висновку про те, що в діях ОСОБА_1 містяться ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, внаслідок чого він підлягає адміністративному стягненню.

При обранні ОСОБА_1 виду адміністративного стягнення суддею враховуються обставини, визначені у ст.ст.34,35 КУпАП, особа правопорушника та обставини вчинення правопорушення.

Керуючись ст.ст.221, 283, 284 КУпАП, -


п о с т а н о в и в:


ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 340 (триста сорок) грн.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її захисником, потерпілим або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Яремчанський міський суд.

Постанова підлягає зверненню до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.


Суддя: Л. В. Гребик


3/0917/172/12

накладання адміністративного стягнення



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація