Справа № 2 - 161 /2008р.
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 травня 2008 року Вінницький районний суд Вінницької області
в складі:
головуючого судді - Спринчука В.В.
при секретарі: Ягельській І.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -
Встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, мотивуючи свої вимоги тим , що 03 червня 1997 року вона з відповідачем зареєстрували шлюб у Вінницько - Хутірській сільській раді, Вінницького району , Вінницької області від спільного проживання в якому дітей не мають .
Несумісність характерів та різність поглядів на життя сторін призводить до виникнення конфліктів, що робить подальше спільне проживання в шлюбі неможливим і свідчить про його формальність.
У судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 позов підтримала , посилаючись на обставини , викладені в заяві.
Відповідач в судове засідання не з”явився , хоча про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, про що свідчить його розписка в матеріалах справи, причину неявки суду не повідомив . Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.
Заслухавши пояснення позивачки ОСОБА_1 дослідивши та оцінивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.
Як встановлено по справі 03 червня 1997 року ОСОБА_1 зареєструвала шлюб з ОСОБА_2 в Вінницько - Хутірській сільській раді, Вінницького району , Вінницької області, за актовим записом № 10, що підтверджується свідоцтвом про шлюб , серія 1-АМ № НОМЕР_1 від 09.11.2007 року ( а.с.10) .
Від спільного проживання дітей подружжя не має.
Відповідно до ст.112 СК України судом з'ясовано, що спільне сімейне життя у сторін не склалося , причиною того є те що вони мають різні характери та різні погляди на життя, та ведення господарства , між ними втрачено почуття поваги та любові .
Крім того наданий судом строк для примирення сторін не привів, за таких обставин суд визнає, що сім`я розпалася остаточно, а тому їх шлюб необхідно розірвати
За таких обставин суд вважає, що подальше життя подружжя та збереження шлюбу є не можливим, та суперечить інтересам кожного з них.
Керуючись ст.ст.110, 112 Сімейного Кодексу, ст.ст. 10, 11, 130, 174, 209, 212, 214, 215, 367 ЦПК України, -
Вирішив:
Позов задоволити.
Шлюб зареєстрований 03 червня 1997 року Вінницько -Хутірською сільською радою, Вінницького району , Вінницької області, за актовим записом № 10 між ОСОБА_2та ОСОБА_1- розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 та з ОСОБА_2 державне мито на користь держави в розмірі по 12 грн. 50 коп. з кожного.
Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з часу оголошення рішення, а апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження; апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Вінницької області через Вінницький районний суд.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
СУДДЯ: