ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
"07" червня 2012 р.Справа № 5016/975/2012(8/57)
Суддя Гриньова-Новицька Т.В., розглянувши матеріали
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Техноторг-Дон",
54025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграду, 113/1,
до Публічного акціонерного товариства "Миколаївобленерго",
54055, м. Миколаїв, вул. Громадянська, 40,
про скасування оперативно-господарської санкції,
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на 26 червня 2012 року на 14 год. 30 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, поверх 9, зал засідань № 3.
3. Зобов'язати сторін:
- позивача -в термін до 22.06.2012р. подати до канцелярії суду документи на підтвердження повноважень особи, якою підписано позовну заяву;
- відповідача - в термін до 22.06.2012р. подати до канцелярії суду відзив по суті позовної заяви з посиланням на номер справи, з викладенням своєї правової позиції щодо суті позовних вимог, заперечень проти позову (якщо вони є) підтверджених документально.
4. Звернути увагу сторін на таке:
- докази, що подаються господарському суду в копіях, повинні бути належним чином засвідчені ( ч.2 ст.36 ГПК України);
- представники сторін, які братимуть участь у судових засіданнях, повинні мати належним чином оформлені повноваження ( оригінал довіреності та копія -у справу);
- відповідно до п.5 ст.83 ГПК України господарський суд має право стягнути в
доход Державного бюджету з винної сторони штраф до 1700 грн. за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
СуддяТ.В.Гриньова-Новицька