Судове рішення #231068

 №К-8438/06

 

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ 

 

 

 

 

 

 

01010, м.Київ, вул.Московська, 8

 

У Х В А Л А

                                     про відкриття касаційного провадження

07.07.2006 р.   Суддя Вищого адміністративного суду України Ланченко Л.В.

розглянувши касаційну скаргу  Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м.Луганська

на постанову Луганського апеляційного господарського суду від 24.05.2005 р. та рішення Господарського суду Луганської області від 22.04.2005 р.

у справі№ 11/120

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Зерно Плюс»

до1. Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м.Луганська

    2. Відділення державного казначейства у Жовтневому районі м.Луганська

про стягнення бюджетної заборгованості з податку на додану вартість, -

 

                                                                   ВСТАНОВИВ:

                                                          

            24.06.2005 р. ДПІ у Жовтневому районі м.Луганська, подано касаційну скаргу на постанову Луганського апеляційного господарського суду від 24.05.2005 р., якою частково скасовано рішення Господарського суду Луганської області від 22.04.2005 р., до Вищого господарського суду України.

01.09.2005 р. набув чинності Кодекс адміністративного судочинства України відповідно до якого змінено підвідомчість даної справи, у зв'язку з чим, ухвалою від 02.11.2005 р. касаційну скаргу зі справою передано до Вищого адміністративного суду України.

Враховуючи  те, що касаційна скарга подана з додержанням вимог встановлених Господарським процесуальним кодексом України, перешкод для її прийняття не вбачається.

Разом з тим, ДПІ у Жовтневому районі м.Луганська подано клопотання про зупинення виконання рішення Господарського суду Луганської області від 22.04.2005 р. до закінчення касаційного розгляду у справі.

Відповідно п.5 ч.1 ст.215 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач протягом десяти днів  після відкриття касаційного провадження вирішує питання про зупинення виконання судових рішень, які оскаржуються.

Відповідно до ч.7 ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону),  а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

Підставами для зупинення провадження по справі є обставини передбачені ст.156 КАС України, і зокрема, суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності обґрунтованого клопотання сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.      

          

З огляду на викладене, керуючись ст.ст.107-11111 ГПК України, ст. ст. 165, ч ч.3 ст.212, 213, 214, 215, п.7 Прикінцевих та перехідних положень  Кодексу адміністративного судочинства України, суд

 

         

 УХВАЛИВ:

 

         Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою  Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м.Луганська.

Провести дії по підготовці справи до касаційного розгляду в порядку ст.215 КАС України:  надіслати копії ухвали про відкриття касаційного провадження особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні права та обов’язки; встановити строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на касаційну скаргу, у 10 днів з часу отримання цієї ухвали.

            Зупинити виконання рішення Господарського суду Луганської області від 22.04.2005 р. у справі № 11/120 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Зерно Плюс» до 1. Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м.Луганська, 2. Відділення державного казначейства у Жовтневому районі м.Луганська про стягнення бюджетної заборгованості з податку на додану вартість до закінчення касаційного провадження.

       

Ухвала оскарженню не підлягає.

     

 

Суддя Вищого адміністративного суду України                                                     Л.В.Ланченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація