Справа № 5-65/12
Постанова
Іменем України
29.05.2012 року м.Житомир
Корольовський районний суд м.Житомира в складі :
головуючого - судді Шахрая М.І.
секретаря Матвієнко Л.В.
з участю прокурора Науменка І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі подання Житомирського міського відділу кримінально - виконавчої інспекції УДДУ ПВП в Житомирській області про звільнення від покарання по закінченню іспитового строку відносно засудженого ОСОБА_1,-
встановив :
ОСОБА_1 був засуджений вироком Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 18 травня 2010 року за ст.ст. 191 ч 2, 366 ч 1, 70 ч 1, 75,76 КК України до 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов»язані з адміністративно - розпорядчою діяльністю строком на 2 роки. На підставі ст.75 КК України засудженого ОСОБА_1 було звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком на два роки. На підставі ст.76 КК України на засудженого були покладені судом обов'язки: повідомляти органи КВС про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з»являтись для реєстрації в органи КВС.
Суд, розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника Житомирського МВ КВІ УДДУ ПВП в Житомирській області, засудженого, думку прокурора, вважає подання таким, що підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що засуджений перебуває на обліку в КВІ з 07.07.2010 року, за час іспитового строку порушень не допускав, до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався. Іспитовий строк закінчився 18.05.2012 року.
Керуючись ст.ст. 408-2, 409, 411 КПК України,-
постановив :
ОСОБА_1 звільнити від основного покарання, призначеного вироком Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 18 травня 2010 року за ст.ст. 191 ч 2, 366 ч 1,70 ч 1,75,76 КК України у вигляді 3 років позбавлення волі в зв'язку із закінченням іспитового строку.
Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Корольовський районний суд м. Житомира протягом 7 діб.
Головуючий суддя М. І. Шахрай