Судове рішення #23098010

Справа №0555/780/2012

Номер провадження2/0555/780/2012


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 червня 2012 року суддя Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Циктіч В.М., розглянувши позовну заяву ПАТ КБ «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-


В С Т А Н О В И В :


Позивач звернувся до суду із позовною заявою, яка підсудна місцевому суду, відповідає вимогам ст.ст. 119-120 ЦПК України, у зв'язку з чим необхідно відкрити провадження у справі та призначити її до розгляду.


На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 122, 156 ЦПК України,-


У Х В А Л И В :


Відкрити провадження у справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Призначити по справі судове засідання на 04 липня 2012 року об 09-00 годині в приміщенні суду.

Пропонувати відповідачу в строк до 04 липня 2012 року подати до суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими він обґрунтовується.

Надіслати:

Позивачу - копію ухвали

Відповідачу - копію цієї ухвали, копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Апеляційна скарга на ухвалу суду щодо недотримання правил підсудності може бути подана в судову палату по цивільних справах апеляційного суду Донецької області через місцевий суд протягом п'яти днів з дня її проголошення.





Суддя: В. М. Циктіч





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація