Судове рішення #23078734

25.05.2012 Справа № 212/7318/2012

2/212/6286/12


Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25.05.2012 р. Ленінський районний суд м. Вінниці

в складі: головуючого судді: Овсюка Є. М.

при секретарі: Олійник І.Ю.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Вінниці справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В позовній заяві позивач свої вимоги мотивувала тим, що з відповідачем по даній справі позивач зареєструвала шлюб 24.09.2003 року в міському відділі РАГС управління юстиції Вінницької області, актовий запис № 2266. При реєстрації шлюбу позивач змінила своє дошлюбне прізвище «ОСОБА_1»на прізвище чоловіка «ОСОБА_1». Ще до реєстрації шлюбу, ІНФОРМАЦІЯ_1 у них народилася донька ОСОБА_3, батьківство відповідача щодо якої зареєстроване в органах РАЦС належним чином. Дитина проживає з позивачем і залишиться з позивачем після розірвання шлюбу. Спільне життя з відповідачем не склалося, оскільки сторони мають несумісні характери, різні погляди на життя та на взаємовідносини між подружжям в сім'ї. Крім того, між ними виникають спори з приводу виховання дітей позивача від першого шлюбу, що привело до взаємного відчуження в наших стосунках, і сторони обоє прийшли до висновку про недоцільність збереження шлюбу. Подальше перебування в шлюбі суперечить інтересам позивача та інтересам дітей, в зв'язку з чим вона змушена до суду з даним позовом.

В судовому засіданні позивач свої вимоги підтримала, аргументуючи їх мотивами викладеними в позовній заяві.

Відповідач позов визнав та не заперечував проти його задоволення.

Заслухавши пояснення сторін по справі, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов обґрунтований, підставний і підлягає задоволенню з таких підстав.

Шлюб фактично розпався, сторони не підтримують подружніх відносин, не ведуть спільне господарство, втратили взаємні почуття любові та поваги.

Враховуючи наведене та керуючись ст. ст. 104 ч.2, 105 ч.3, 110 ч.1. 112 СК України, ст. ст. 60, 208, 209, 212 - 218 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 24.09.2003 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Вінницького міського управління юстиції Вінницької області, актовий запис № 2266.

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17 гривень держмита на користь держави, ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.

ОСОБА_1 залишити дошлюбне прізвище «ОСОБА_1».

Рішення набирає законної сили, якщо протягом 10 днів з дня його проголошення не була подана апеляційна скарга.

Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація