Судове рішення #2303126
Справа № 2-1631/07/

Справа № 2-1631/07/

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

13 вересня 2007 року.

Волноваський районний суд Донецької області в складі:

Головуючого судді                             Ромахова В.І.

При секретарі                                     Копачинської С.В.

За участю позивача ОСОБА_1. та відповідача ОСОБА_2.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Волновахи в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2«Про стягнення аліментів на утримання дитини та дружини», -

Встановив:

У серпні 2007 року позивачка звернулася в суд з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання дитини та на її утримання і свої доводи обґрунтовує тим, що 19.12.2003 року вона вступила в зареєстрований шлюб з відповідачем. Від даного шлюбу мають одну неповнолітню дитину - сина, ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, що проживає з позивачкою і знаходиться на її утриманні. Вона знаходиться у декретній відпусці до досягнення дитиною трьох річного віку, отримує соціальну допомогу за доглядом за дитиною, але їй не достатньо для існування даних грошей, тому вона просить стягнути з відповідача на утримання дитини 1/4 частину його заробітку і на її утримання 1 /6 частину від його доходів.

Опитана в судовому засіданні позивачка наполягає на своїх позовних вимогах і просить стягнути з відповідача аліменти на утримання дитини до досягненням віку повноліття 1/4 частину та на її утримання 1/6 частину його доходів.

Відповідач, допитаний у судовому засіданні, пояснив суду, що він визнає заявлені позовні вимоги позивача.

Суд, вислухавши пояснення сторін, досліджувавши матеріали справи вважає, що позовні вимоги підлягають  задоволенню з наступних підстав.

Так, у судовому засіданні встановлено, що згідно свідоцтва про народження дитини, свідоцтва про реєстрацію шлюбу установлено, що від спільного проживання сторони мають неповнолітню дитину - сина, ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, яка проживає з позивачкою і знаходиться на її утриманні.

У відповідності зі ст. 180 СК України відповідач зобов'язаний надавати матеріальну допомогу на утримання дитини. Згідно ст. 183 СК України, з відповідача підлягає стягненню аліментів на дитину - сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1року народження у розмірі 1/4 частини його заробітної плати й інших доходів до досягнення віку дитини повноліття.

У відповідності ст. 84 СК України дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини, а середня заробітна плата відповідача становить 2000 грн., тому він має матеріальну можливість платити аліменти на утримання дружини.

Аналізуюче викладене суд, прийшов до висновку, що з відповідача варто стягнути 1/4 частину заробітку на утримання дитини, на утримання дружини до досягнення дитиною 3х-річного віку у розмірі 1/6 частина його доходів.

На підставі ст. ст. 84, 180, 183 СК України, ст. ст. 57-60, 62, 64. 212-215 ЦПК України, -

 

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги позивача задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, уроженця м. Артемівська, Донецька область аліменти на утримання сина - ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1року народження в розмірі 1\4 частини усіх видів заробітку й інших доходів, але не менш 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на користь ОСОБА_1.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, уроженця м. Артемівська, Донецька область аліменти на утримання дружини, ОСОБА_1у розмірі 1\6 частини усіх видів заробітку й інших доходів до досягнення дитиною - ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1року народження 3х-річного віку.

Стягнути з ОСОБА_1, держмито на користь держави в сумі 51 гривня та витрати за інформаційно-технічне забезпечення у розмірі 7,50грн.

Стягнення почати робити з 17.08.2007року, стягнення аліментів підлягає негайному виконанню в термінах місячного платежу.

Заява про апеляційне оскарження може бути подане в Апеляційний суд Донецької області, через Волноваський районний суд протягом десяти днів із дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається в Апеляційний суд Донецької області, через Волноваський районний суд протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація