Справа №2-1840/ 2007 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 серпня 2007 року місцевий Конотопський міськрайонний суд Сумської області
в складі:
головуючого судді - Терещенко О.І.
при секретарі Чобітько Н. О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Конотопі справу за позовом Комунального підприємства "Теплогарант" до ОСОБА_1та ОСОБА_2про примусове стягнення заборгованості за теплопостачання в сумі 2428 грн. 35 коп.,-
встановив:
Позивач - КП "Теплогарант" просить ухвалити рішення, яким стягнути з відповідачів на свою користь 2428 грн. 35 коп. - заборгованості за надані послуги з теплопостачання. Вимоги мотивує тим, що відповідачка ОСОБА_1. є власницею будинку АДРЕСА_1, в якому разом із нею проживає ОСОБА_2. Позивачем надається послуга за теплопостачання, заборгованість за користування якою станом на 01 липня 2007 року становить вказану суму, яку він просить стягнути примусовово з відповідачів.
В судовому засіданні заявлені вимоги підтримані представникомТОВ КП "Теплогарант" - Пастушенко Н. Ф.
Відповідачі - ОСОБА_1. та ОСОБА_2. в судове засідання не з'явилися, про день та час розгляду справи в суді належним чином повідомлені, повідомлень від них про причини неявки до суду не надійшло, представник позивача не заперечує проти заочного розгляду справи, справа вирішувалась на підставі наявних у справі даказів.
Заслухавши думку представника позивача, дослідивши матеріали справи, яких достатньо, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи із слідуючих підстав:
Докази, що надані позивачем : розрахунок суми боргу та інші, які маються в справі на а.с.4-15 стверджують ті обставини, з приводу яких позивач звернувся з позовом до суду і сторонами по справі не оспорюються.
Згідно cm. 160 ЖК України члени сім'ї наймача, які проживають разом з ним у будинку (квартирі), що належить громадянинові на праві приватної власності, користуються нарівні з наймачем усіма правами і несуть усі обов'язки, що випливають з договору найму та несуть солідарну відповідальність з наймачем за зобов'язаннями, що випливають із зазначеного договору.
За cm. 162 ЖК наймач зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату і плату за комунальні послуги.
Отже, слід позов задовольнити, поклавши на відповідачів судові витрати по справі, в тому числі держмито та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, відповідно до вимог ст.ст.81,88 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 10, 60,79,81, 88,213,215 ЦПК України, cm. cm 160, 162 ЖК України, ст.ст. 526, 541, 543 ЦК України, -
вирішив:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1та ОСОБА_2на користь Комунального підприємства "Теплогарант" 2428 (дві тисячі чотириста двадцять вісім) гривень н. 35 коп. - заборгованості за надані послуги з теплопостачання ; 30 ( тридцять ) гривень- витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи ; 51 ( п"ятьдесят одну) гривню - держмита в держбюджет, в солідарному порядку.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана до апеляційного суду Сумської області через місцевий Конотопський міськрайонний суд
Сумської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення; апеляційна скарга на рішення суду - протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або протягом десяти днів без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення може бути переглянуто місцевим Конотопським міськрайонним судом Сумської області за письмовою заявою відповідачів, яка може бути подана протягом десяти днів з дня отримання ними копії рішення.
Рішення виготовлено на комп"ютері та має силу оригіналу
- Номер: 2-во/362/69/15
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-1840/07
- Суд: Васильківський міськрайонний суд Київської області
- Суддя: Терещенко О.І.
- Результати справи: виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.09.2015
- Дата етапу: 10.09.2015