Справа № 3/1414/285/2012р.
П О С Т А Н О В А
Іменем України
13.03.2012 року Суддя Корабельного районного суду м. Миколаєва Покровська Т.С., розглянувши матеріали, що надійшли з Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Миколаєва, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1,
- за вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КпАП України,
ВСТАНОВИЛА:
14.01.2012 р. в 20 год. 00 хв. ОСОБА_1, знаходячись за адресою: АДРЕСА_2, під час конфлікту зі своєю дружиною ОСОБА_2 голосно висловлювався нецензурною лайкою на її адресу, чим вчинив насильство в сім'ї.
Постановою ДІМ Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області від 14.01.2012 р. в порушенні кримінальної справи за даним фактом відмовлено.
23.01.2012 р. адміністративна справа надійшла до Корабельного районного суду м. Миколаєва.
Дослідивши матеріали справи, суддя вважає доведеним те, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП, однак в зв'язку з тим, що на момент надходження матеріалів до суду сплив передбачений ст.38 КУпАП строк накладення на правопорушника адміністративного стягнення, справа відносно ОСОБА_1 підлягає закриттю.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.38, п.7 ст.247, п.3 ч.1 ст.284, 294 КУпАП, суддя:
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП, та звільнити його від адміністративної відповідальності в зв'язку з наявністю обставин, передбачених п.7 ст.247 КУпАП.
Провадження по справі закрити.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подачі апеляційної скарги до Корабельного районного суду м. Миколаєва.
Суддя Т.С. Покровська