Судове рішення #22874119


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

95003, Автономна Республіка Крим, м. Сімферополь, вул. О. Невського/Річна, 29/11


У Х В А Л А

про порушення провадження у справі


22.05.2012 Справа № 5002-15/ 1625-2012

Суддя Іщенко Ірина Анатоліївна, розглянувши позовну заяву

за позовом Заступника прокурора м.Ялта, АР Крим, м. Ялта

в інтересах держави в особі Державного підприємства "Лівадія", АР Крим, смт. Лівадія

в інтересах держави в особі Міністерства аграрної політики та продовольства України, м. Київ

до Лівадійської селищної ради, АР Крим, смт. Лівадія

до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, АР Крим, м. Ялта

про визнання недійсними рішень та договору

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись статтями 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Розгляд справи призначити на 12.06.12 р. о 10:30.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Автономної Республіки Крим (м. Сімферополь, вул. О. Невського/Річна, 29/11, каб. 101).

3. Зобов'язати:

3.1 ПОЗИВАЧІВ: надати суду оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в судовому засіданні; документи, що підтверджують юридичний статус (оригінали - для огляду в судовому засіданні, належним чином засвідчені копії - до матеріалів справи); документальне обгрунтування позовних ; явка.

3.2 ВІДПОВІДАЧІВ: надати письмовий відзив на позовну заяву, у порядку статті 59 Господарського процесуального кодексу України, з документальним обґрунтуванням своїх заперечень; документи, що підтверджують юридичний статус (оригінали - для огляду в судовому засіданні, належним чином засвідчені копії - до матеріалів справи); явка.

3.3 ПРОКУРОРА: нормативне обгрунтування позовних вимог відповідно до спеціальних норм Господарського кодексу України та, у випадку необхідності, Цивільного кодексу України від 16.01.2003, положення яких підлягають застосуванню до спірних відносин сторін; явка.

4. Зобов'язати сторони повідомити суд про наявність чи відсутність у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справи зі спору між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав, повідомити суд, чи не вирішувався раніше такий же спір між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав.

5. Зобов'язати сторони направити своїх представників в судове засідання, надавши їм відповідні довіреності, які будуть залучені до матеріалів справи.

6. Попередити сторони про відповідальність за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, передбачену пунктом 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України, про можливість розгляду справи відповідно до положень статті 75 Господарського процесуального кодексу України за наявними у ній матеріалами, а також позивача -про зміст норм пункту 5 частини 1 статті 81 Господарського процесуального Кодексу України.

7. Копії документів, що надаються, повинні бути засвідчені належним чином, згідно з п. 5.27 Держстандарту України № 4163-2003 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів»і подаються з супровідним листом.


Суддя Ірина Анатоліївна Іщенко









З урахуванням порядку допуску в приміщення господарського суду Автономної Республіки Крим представникам рекомендується прибувати не пізніше 20 хвилин до початку судового засідання.
































Розсилка:

Рекомендованим листом з повідомленням:

Заступнику прокурора м. Ялта (98600, АР Крим, м. Ялта, вул. Кірова, 18)

Державному підприємству "Лівадія" (98655,АР Крим, смт. Лівадія, вул. Виноградна, 2)

Міністерству аграрної політики та продовольства України (01000, м. Київ, вул. Хрещатик, 24)

Лівадійській селищній раді (98655, АР Крим, м. Ялта, смт. Лівадія, вул. Батуріна, 8)

ФОП ОСОБА_1 (АДРЕСА_2)


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація