Судове рішення #22864941

УХВАЛА



Справа №: 22-ц/0190/4364/2012Головуючий суду першої інстанції:Проскурня С.М.

Доповідач суду апеляційної інстанції:Берещанська І. І.



"22" травня 2012 р.


суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Берещанська І.І. вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Красногвардійського районного суду АР Крим від 03 травня 2012 р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до Амурської сільської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини,


ВСТАНОВИВ:


На вказане рішення ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу, в якій ставить питання про скасування рішення суду.

Зазначена апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 Цивільного процесуального кодексу України.

Враховуючи, що відсутні підстави для висновків щодо надходження неналежно оформленої справи, з нерозглянутими зауваженнями на правильність і повноту протоколу судового засідання, фіксування судового процесу технічними засобами або без вирішення питання про ухвалення додаткового рішення у відповідності до частини 4 статті 297 Цивільного процесуального кодексу України, керуючись статтею 297 Цивільного процесуального кодексу України,


У Х В А Л И В :

1. Відкрити апеляційне провадження у Апеляційному суді Автономної Республіки Крим за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Красногвардійського районного суду АР Крим від 03 травня 2012 р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до Амурської сільської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.


2. Повідомляємо, що Ви вправі до 06.06.2012 року направити на адресу Апеляційного суду АРК (м. Сімферополь, вул. Павленка, 2) Ваші заперечення.


Суддя Берещанська І.І.





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація