Судове рішення #22835617




АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

___________________________________________________________________________________________________

Провадження № 22ц/2090/3461/12 р.

Справа № 2-з-2027/35/12 р.


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження


14 квітня 2012 року м. Харків


Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Пшенічна Л.В., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Московського районного суду м. Харкова від 23 лютого 2012 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, ОСОБА_3 про стягнення суми авансу, неустойки та збитків, а також зобов'язання вчинити певні дії,-


в с т а н о в и в:

Апеляційна скарга ОСОБА_1 на ухвалу Московського районного суду м. Харкова від 23 лютого 2012 року за формою та змістом відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження немає.


Керуючись ст. 297 ЦПК України, -


у х в а л и в:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Московського районного суду м. Харкова від 23 лютого 2012 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, ОСОБА_3 про стягнення суми авансу, неустойки та збитків, а також зобов'язання вчинити певні дії.

Виконати вимоги ст. 298 ЦПК України.


Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Л.В. Пшенічна



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація