Судове рішення #2282058
№ 2-п-5 2007

№ 2-п-5 2007

 

Ухвала

 

17 вересня 2007 року                                                                                        м.  Зміїв

Зміївський районний суд Харківської області у складі:

судді Хорунжого І.Д.

при секретарі     Дятлової А.О.

 

Розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2про визнання походження дитини від батька та стягнення аліментів на утримання дитини,

 

Встановив:

 

Заочним рішення Зміївського районного суду Харківської області від 31 січня 2007 року ухваленому по справі за вищезазначеним позовом позовні вимоги ОСОБА_1 задоволені в повному обсязі.

ОСОБА_2 звернувся до суду із заявою про перегляд заочного рішення,  посилаючись на те,  що він не був належним чином повідомлений про час і місце судового засідання,  також вважає що рішення суду не є законним,  так як в зв'язку з хворобами його батьківство відносно дитини ОСОБА_1неможливе.

При розгляді заяви про перегляд заочного рішення позивач та її представник заперечували проти їх задоволення.

Заслухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали зазначеної вище цивільної справи, суд вважає,  що заява задоволенню не підлягає з наступних підстав.

У відповідності до п.1 ч.3  ст.231 ЦПК України суд може своєю ухвалою за результатами розгляду заяви про перегляд заочного рішення залишити заяву без задоволення.

Як вбачається з матеріалів справи,  вперше справа була призначена до розгляду 29 червня 2006 року,

Згідно повідомлення про вручення повістки вона була вручена особисто ОСОБА_2 20 червня 2006 (а.с.21). ОСОБА_2 в попереднє судове засідання не з'явився,  тому воно було проведено в його відсутність,  і судом винесено ухвалу про призначення по справі судово - медичної експертизи.

По викликам   для проведення судово - медичної експертизи на 12 вересня,  10 жовтня,  14 листопада 2006 року ОСОБА_2 не з'являвся в зв'язку з чим судом 20 листопада 2006 року була винесена ухвала про примусовий привід його через органи міліції відповідно до ч.2  ст. 146 ЦПК України для проведення судово - медичної експертизи.

Після проведення судово - медичної експертизи розгляд справи було призначено на 12 січня 2007 року і в зв'язку з неявкою ОСОБА_2 в судове засідання розгляд справи було відкладено і прийнято рішення про

 

2

дачу оголошення в газеті "Слобідський край" про час, дату і місце розгляду справи і таке оголошення було опубліковано в газеті за 23 січня 2007 року (а.с. 62).

31 січня 2007 року було винесено заочне рішення по справі і копію рішення заказним листом було направлено відповідачеві,  однак для отримання листа він не з'явився,  тому лист з рішенням суду повернуто до суду (а.с. 78).

В газеті "Слобідський край" від 1 березня 2007 року опубліковано оголошення про прийняття про прийняття рішення по справі і строк його оскарження (а.с. 79).

Посилення відповідача на те,  що суд при ухваленні заочного рішення обмежився лише доказами позивача безпідставні,  оскільки він був ознайомлений в зв'язку з чим проводилась судово - медична експертиза і міг звернутися до суду і подати свої заперечення по справі однак зайняв другу позицію ухилення від участі в судовому засіданні.

Доводи відповідача про те,  що в зв'язку з захворюванням він не міг мати дітей,  спростовуються висновками судово - медичної експертизи в якій вказано,  що батьківство ОСОБА_2 відносно дитини громадянки ОСОБА_1  ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1не виключається.

Данні проживання ОСОБА_2 з ОСОБА_1 однією сім'ю підтвердили свідки допитані в судовому засіданні у яких підстав для оговори ОСОБА_2 немає.

Крім того відповідач і при розгляді заяви про перегляд заочного рішення не надав доказів які б мали істотне значення для правильного вирішення справи,  а надані виписки з трудової книги,  історії хвороби та проїзних квитків оскільки вони належним чином не завірені,  а відповідач не надав суду їх оригінали для їх завірення,  тому доказової сили по справі вони не мають.

Керуючись  ст.231 ЦПК України,

 

Ухвалив:

 

Заяву ОСОБА_2про перегляд заочного рішення залишити без задоволення.

Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області,  через суд першої інстанції шляхом подачі в 5 денний строк 3 дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги,  або в порядку ч.4  ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація