Судове рішення #227856

 

                            Копія

 

 

 

 

ВИЩИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД  УКРАЇНИ

 

У Х В А Л А

                                                                     ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 липня 2006 року                                                                                      м. Київ

 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

 

                  головуючого:                                                      Ліпського Д.В.

 

                  суддів:                                                                 Амєліна С.Є.

                                                                                                    Весельської Т.Ф.

                                                                                                    Чумаченко Т.А.

                                                                                                    Юрченка В.В.,

 

розглянувши у порядку попереднього розгляду касаційну скаргу Лугинської міжрайонної Державної податкової інспекції  Житомирської області на рішення Олевського районного суду Житомирської області від 08 квітня 2004 року та ухвалу апеляційного суду Житомирської області від 01 липня 2004 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірну бездіяльність начальника Олевського відділення Лугинської міжрайонної Державної податкової інспекції Житомирської області, -

 

в с т а н о в и л а:

 

У січні  2004 року ОСОБА_1 звернулась до суду  зі скаргою на неправомірну бездіяльність начальника Олевського відділення Лугинської міжрайонної Державної податкової інспекції Житомирської області.

Рішенням Олевського районного суду Житомирської області від 08 квітня 2004 року скаргу ОСОБА_1  задоволено.

Ухвалою апеляційного суду Житомирської області від 01 липня 2004 року рішення Олевського районного суду Житомирської області від 08 квітня 2004 року залишено без зміни.

Не погоджуючись з постановленим у справі судовими рішеннями, Лугинська міжрайонна Державна податкова інспекція  Житомирської області звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою, в якій посилається на неправильне застосування судами норм матеріального та процесуального права, просить скасувати рішення судів першої та апеляційної інстанції і закрити  провадження у справі.

Заслухавши доповідь судді щодо обставин необхідних для ухвалення рішення судом касаційної інстанції, перевіривши доводи касаційної скарги, колегія суддів вважає, що відсутні підстави для зміни чи скасування судових рішень, які постановлені відповідно до вимог матеріального та процесуального закону, а тому касаційну скаргу Лугинської міжрайонної Державної податкової інспекції Житомирської області слід відхилити.

 

Керуючись статтями 220, 2201, 224, 230, Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

 

у х в а л и л а:

 

Касаційну скаргу Лугинської міжрайонної Державної податкової інспекції  Житомирської області відхилити, а рішення Олевського районного суду Житомирської області від 08 квітня 2004 року та ухвалу апеляційного суду Житомирської області від 01 липня 2004 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірну бездіяльність начальника Олевського відділення Лугинської міжрайонної Державної податкової інспекції Житомирської області залишити без зміни.

 

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

 

 

Судді:  (підписи)

 

Суддя: з оригіналом згідно  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація