Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #22699114

пр. № 2/2608/3897/12

ун. № 2608/5748/12


У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 квітня 2012 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Лук'яненко Л.М. розглянувши в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: Відділ державної виконавчої служби Святошинського районного управління юстиції у м. Києві про зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

До Святошинського районного суду м. Києва надійшла вищевказана позовна заява.

Враховуючи те, що позовна заява не відповідала вимогам ст. 119 ЦПК України, суд виніс ухвалу про усунення недоліків, зобов'язав позивача в термін до 25 квітня 2012 року виконати вимоги передбачені ст.. 119 ЦПК України, а саме:

- з матеріалів справи вбачається, що арешт накладався державним виконавцем ВДВС Святошинського районного управління юстиції у м. Києві, а тому необзідно надати суду докази того, що позивач звертався до ВДВС Святошинського районного управління юстиції у м. Києві з заявою про зняття арешту з АДРЕСА_1;

- надати суду докази того, що позивач отримав відмову ВДВС Святошинського районного управління юстиції у м. Києві в знятті арешту з квартири АДРЕСА_2

- у разі наявності вищевказаних документів Ви маєте право звернутися до суду зі скаргою на дії чи бездіяльність державного виконавця ВДВС Святошинського районного управління юстиції у м. Києві у загальному порядку.

- уточнити учасників процесу та їх процесуальне становище.

Проте до визначеного судом терміну вимоги суду не виконано, подані позивачем 26 квітня 2012 року документи, недоліки заяви не усувають.

Враховуючи вищевикладене вважаю, що є всі підстави для визнання заяви неподаною та повернення її позивачу.

Керуючись ст.ст. 119, 121 ЦПК України, суддя -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: Відділ державної виконавчої служби Святошинського районного управління юстиції у м. Києві про зобов'язання вчинити дії -вважати неподаною та повернути позивачу.

Роз'яснити позивачу, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Ухвала може бути оскаржено до апеляційного суду м. Києва шляхом подачі апеляційної скарги на протязі 5-ти днів з дня отримання її копії.


Суддя: