2-1757/2007 p.
УХВАЛА
13 серпня 2007 року Ленінський районний суд міста Луганська у складі:
головуючого судді Матвейшиної О.Б.
при секретарі Бел*янінової Л.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Луганську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ОСОБА_3 СУФ ДП "П.Дуссман-Україна" про відшкодування майнової шкоди та моральної шкоди, заподіянної залиттям квартири,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1. звернувся до суду із позовом, зазначивши в ньому, що 21.10.2006року з вини відповідачів ОСОБА_2. та ОСОБА_3 які мешкають поверхом вище за нього, була залита його квартира. Згідно висновка фахівця-будівельника вартість будівельно-відновлюваних робіт, а відповідно і розмір заподіяної матеріальної шкоди, складає 1685гривень. За роботу фахівця ним було сплачено 500гривень. Також діями відповідачів йому була заподіяна моральна шкода, яку він оцінює у 1685гривень. Просить стягнути солідарно з відповідачів на його користь матеріальну та моральну шкоду та судові витрати по справі.
У судове засідання 13.08.2007року позивач надав суду заяву, в якій він відмовляється від позову та просить припинити провадження по справі, наслідки відмови від позову йому роз*яснені та зрозумілі.
У відповідності до вимог ч.2 ст. 174, ч.3 ст. 206 ЦПК України позивач попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, і з тих самих підстав.
У відповідності до п.3 4.1 ст. 205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Підстав для не прийняття відмови від позову судом не встановлено.
Керуючись п.3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ОСОБА_3 СУФ ДП "ПДуссман-Україна" про відшкодування майнової шкоди та моральної шкоди, заподіянної залиттям квартири у зв*язку з відмовою позивача від позову закрити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Луганської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.