Судове рішення #22634668

14.05.2012





Справа № 2208/3498/12

Номер провадження 2/2208/1507/12

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі


14 травня 2012 м. Кам'янець -Подільський


Суддя Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Бориславський В.М., розглянувши матеріали за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк»до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,


В С Т А Н О В И В :


ПАТ КБ «Приватбанк». звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст. ст. 119, 120 ЦПК України.

Керуючись ст. 122 ЦПК України, -


У Х В А Л И В :


Призначити по справі попереднє судове засідання в Кам'янець-Подільському міськрайонному суді 24.05.2012 року на 13 годину 30 хвилин. (м. Кам"янець-Подільський, вул. Драй-Хмари, 7, каб. № 3.)

Відповідачу у строк до 24.05.2012 подати письмові заперечення проти заяви з посиланням та представленням доказів, якими вони обґрунтовуються.

Копію ухвали надіслати сторонам, які беруть участь по справі. Відповідачу, крім копії ухвали направити копію позовної заяви та додатків до неї.


Суддя:Бориславський В.М



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація