Білогірський районний суд Хмельницької області
Справа № 2201/428/12
Провадження № 6-а/2201/1/12
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 березня 2012 року смт.Білогір'я
Суддя Білогірського районного суду Хмельницької області ДАВИДЮК О.І. розглянувши заяву ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження,
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернулася до суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження по адміністративній справі № 2-а-1278/10.
Заява відповідає вимогам, встановленим ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України і справа може бути призначена до судового розгляду.
Відсутні підстави для відмови у відкритті провадження у справі та повернення заяви, передбачені ст. ст. 107, 108 цього ж Кодексу.
Виходячи з наведеного, керуючись ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі № 6-а/2201/1/12 за заявою ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження.
Призначити справу до розгляду на 02 квітня 2012 року на 14 год. 00 хв. в залі судового засідання Білогірського районного суду Хмельницької області за адресою: 30200, Хмельницька область, смт.Білогір'я, вул.Шевченка, 42.
Про дату, час та місце судового розгляду справи повідомити заявника та Управління Пенсійного фонду України в Білогірському районі Хмельницької області.
Сторонам направити копії ухвали про відкриття провадження в справі, а Управлінню Пенсійного фонду України в Білогірському районі Хмельницької області, крім того, - копії адміністративного позову та доданих до нього документів.
Довести до відома сторін, що вони мають рівні процесуальні права і обов'язки, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки, а саме: відповідно ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права та обов'язки, вони зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються її інтересів; знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання та відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів.
Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 цього Кодексу, позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви, в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову; відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову. Сторони можуть досягти примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження у адміністративній справі.
Справу розглянути одноособовим складом суду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О. І. Давидюк