Судове рішення #2260249
Справа № 3-1952/07

Справа № 3-1952/07

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 травня 2007 року                                                                                       м. Дергачі

Дергачівський районний суд Харківської області у складі:

головуючого - судді                                                               Болибок Є.А.

при секретарі                                                                          Полянській О.С.

розглянувши матеріали, які надійшли від Дергачівського РВ ГУМВСУ в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженця м. Дергачі, Харківської області, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1учня 11-Г класу Дергачівської гімназії №3,

за ст. 173 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

30 березня 2007 року о 00:31 годині ОСОБА_1 знаходячись у стані алкогольного сп'яніння по АДРЕСА_1висловлювався брутальною лайкою, на зауваження громадян не реагував.

В судовому засіданні правопорушник ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення визнав у повністю.

Вина ОСОБА_1 вчиненні вищевказаного правопорушення доказана в повному обсязі та підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями правопорушника та матеріалами справи.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 173 КУпАП, тобто дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадянських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян.

Згідно ст. 33 КУпАП, стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених цим Кодексом та іншими законами України. При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

Згідно ст. 34 КУпАП, щире розкаяння винного, суд визнає обставиною, що помякшує відповідальність за адміністративне правопорушення.

Обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, судом не встановлено.

Згідно ст. 13 ч. 1 КУпАП, до осіб від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються заходи впливу, передбачені статтею 24 і цього Кодексу.

Згідно ст. 13 ч.2 КУпАП, у разі вчинення особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років адміністративних правопорушень, передбачених статтями 44, 51, 121-127, частинами першою і другою статті 130, частиною другою статті 156, статтями 173, 174, 185, 190-195 цього Кодексу, вони підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах. З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника до зазначених осіб (за винятком осіб, які вчинили правопорушення, передбачені статтею 185) можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені статтею 24 і цього Кодексу.

Згідно ст. 24і КУпАП, за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані такі заходи впливу:

1)  зобов'язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілого;

2)попередження;

3)догана або сурова догана;

4)передача неповнолітнього під нагляд батькам або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному або трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.

З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника, суддя дійшов до висновку про застосування до неповнолітнього ОСОБА_1 заходи впливу, передбаченого ст. 24 і КУпАП.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 283, 284, 24і КУпАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП.

Застосувати до ОСОБА_1 захід впливу у вигляді попередження.

Постанова остаточна.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація