Судове рішення #226015
6/207/06


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

12.10.06р.


Справа № 6/207/06


За скаргою: Товариства з обмеженою відповідальністю "Стерлінг Дніпро", м.Дніпропетровськ 

на дії державної виконавчої служби


У справі 6/207/06:

за позовом  Відкритого акціонерного товариства "Дніпроважмаш", м.Дніпропетровськ 

до  Товариства з обмеженою відповідальністю "Стерлінг Дніпро", м.Дніпропетровськ 

про стягнення 392 000,00 грн.

                                                                                                                       Суддя Коваленко О.О.


                                                  СУТЬ СПОРУ:

          

          Розглядається скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Стерлінг Дніпро", м.Дніпропетровськ  на дії ВДВС у Амур-Нижньодніпровському районі  м.Дніпропетровська у порядку ст. 121-2 Господарського процесуального кодексу України.


Матеріалами справи встановлено :

                                         

          Господарський суд Дніпропетровської області рішенням від 28.07.2004р. по справі 6/207/06 вирішив:


          Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю компанії “Стерлінг-Дніпро”, 49000, м.Дніпропетровськ, вул.Лугова,19, (р/р 26007013010024 в ДФ ВАТ „Інпромбанк” м.Дніпропетровськ, МФО 306986, код ЄДРПОУ 33185444) на користь Відкритого акціонерного товариства «Дніпроважмаш», 49600, м.Дніпропетровськ, вул.Сухий Острів, 3, (р/р 26008010694800 в ЗАТ „Радабанк” у м.Дніпропетровську, МФО 306500, код ЄДРПОУ 00168076) 392 000 (триста дев’яносто дві тисячі) гривень 00 коп. боргу, 3 920 (три тисячі дев’ятсот двадцять) гривень 00 коп. держмита, 118 (сто вісімнадцять) гривень 00 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.


          05.10.2006р. до господарського суду Дніпропетровської області надійшла скарга Товариства з обмеженою відповідальністю компанії “Стерлінг-Дніпро” на  дії ВДВС у Амур-Нижньодніпровському районі  м.Дніпропетровська  в якій він просить суд скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження, скасувати постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, скасувати постанову про стягнення з боржника виконавчого збору.

          Господарський суд вважає скаргу прийнятою до розгляду.

   Керуючись ст.ст.87, 121-2  Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -




УХВАЛИВ:


Прийняти скаргу до розгляду та призначити її розгляд у засідання на 09.11.06р. о 10:40год. Засідання відбудеться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева 1а (кабінет № 14).

3. До засідання подати:

ВДВС надати в судове засідання заперечення на скаргу.

 

Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов’язкова.

Суддя


О.О. Коваленко



Згiдно з оригіналом



Спеціаліст

Н.А. Яланська



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація