РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 0109/330/2012№2/0109/874/2012р
21.02.2012 року м. Сімферополь
Київський районний суд м. Сімферополя АР Крим у складі:
головуючої, судді - Кагітіної І.В.,
за участю секретаря - Якушевої Г-М.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сімферополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Позовні вимоги мотивовані тим, що 21 січня 2006 року між сторонами було укладено шлюб, проте на цей час подальше спільне життя неможливе у зв'язку з різними поглядами на життя. Від шлюбу сторони мають доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Дитина проживає разом з матір'ю. Подружніх стосунків сторони не підтримують. Родина розпалась остаточно, майнових спорів на цей час між подружжям не має. На підставі викладеного, позивач просить задовольнити позов.
Сторони у судове засідання не з'явились, надали заяви про розгляд справи за їх відсутності, просили розірвати шлюб.
З'ясувавши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
З матеріалів справи убачається, що позивач з відповідачем перебувають у шлюбі з 21 січня 2006 року, який було зареєстровано Комунарським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, Україна (актовий запис № 20). Від шлюбу сторони мають доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Дитина проживає разом з матір'ю, що не оспорено сторонами.
Шлюбно-сімейні відносини між сторонами припинені з жовтня 2011 року, внаслідок того, що вони втратили відчуття любові та взаєморозуміння один до одного, проживають окремо. Спорів про сумісне майно, на цей час, не має, відповідних позовних вимог сторонами заявлено не було.
З'ясувавши фактичні відносини подружжя, дійсні причини і мотиви позову про розірвання шлюбу, а саме: неможливість подальшого сумісного життя, відсутність відчуття любові і взаєморозуміння між сторонами, суд вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу між ними неможливо.
Позивачка просила залишити їй прізвище «ОСОБА_1».
Щодо стягнення судових витрат, то з відповідача на користь позивача у порядку ст. 88 ЦПК України підлягають стягненню судові витрати по сплаті судового збору.
Керуючись ст. ст. 104, 105, 110, 111, 112, 113, 115 СК України, 10, 11, 60, 209, 212-215, 218 ЦПК України, суд -
вирішив:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 21 січня 2006 року Комунарським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, Україна (актовий запис за № 20) - розірвати.
При державній реєстрації розірвання шлюбу залишити прізвище: чоловіку - «ОСОБА_1», дружині - «ОСОБА_1».
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмір 107, 30 (сто сім) гривень 30 копійок.
Рішення суду про розірвання шлюбу після набрання ним законної сили надіслати до Київського відділу реєстрації актів цивільного стану Сімферопольського міського управління юстиції Автономної Республіки Крим для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та постановлення відмітки в актовому записі про шлюб.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду АРК через Київський районний суд м. Сімферополя АРК шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.
Суддя