Судове рішення #22522035

Справа № 8а/512/1354/12




У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 березня 2012 року Суддя Дзержинського міського суду Донецької області Нємиш Н.В., розглянув заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Дзержинську Донецької області про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Дзержинського міського суду,


В С Т А Н О В И В:

01 липня 2011 року Дзержинським міським судом в порядку скороченого провадження винесено постанову, якою було закінчено розгляд справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до УПФУ в м. Дзержинську «Про визнання незаконною бездіяльність УПФУ в м. Дзержинську та стягнення недоплаченої державної соціальної допомоги «Дітям війни». Даною постановою суд зобов'язав УПФУ в м. Дзержинську здійснити ОСОБА_1 перерахунок та виплату щомісячної державної соціальної допомоги до пенсії, як «Дитині війни»у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком в порядку, передбаченому ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»із встановленого відповідними законами розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 01.01.2011 року по 31.06.2011 року з урахуванням фактично виплачених сум.

Від УПФУ в м. Дзержинську надійшла заява про перегляд зазначеної постанови за нововиявленими обставинами з тих підстав, що 19 червня 2011 р. набув чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" від 14 червня 2011 р., яким передбачено, що у 2011 році положення ст.6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" застосовується в порядку і в розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи із наявного фінансового ресурсу бюджету ПФУ на 2011 рік. На виконання вимог вищезазначеного закону Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 06 липня 2011 р. № 745 "Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету", яка набрала чинності з 23 липня 2011 р. За прийнятим 26 грудня 2011 р. рішенням Конституційного Суду України №20-рп/2011 за конституційним поданням щодо відповідності Конституції України пункту 4 розділу VІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" вищезазначені норми визнані такими, що відповідають Конституції України.

Відповідно до ч.1 ст. 247 КАС України заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами може бути подано протягом одного місяця після того, як особа, яка звертається до суду, дізналася або могла дізнатися про ці обставини.

Враховуючи, що заява про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами подана зі спливом строку на звернення до суду, оскільки з моменту проголошення рішення Конституційного Суду України №20-рп/2011 пройшло більше місяця.

Відповідно до правил статті ст.100 КАС України, заява, подана після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд не знайде підстав для визнання причин пропуску строку звернення до адміністративного суду поважними.

Оскільки поважних причин пропуску строку звернення до адміністративного суду судом не встановлено, заява УПФУ в м. Дзержинську про перегляд постанови за нововиявленими обставинами підлягає залишенню без розгляду.

Керуючись ст.100, 247 КАС України, суддя -


У Х В А Л И В:

Заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Дзержинську Донецької області про перегляд постанови суду у зв'язку з нововиявленими обставинами у справі за позовом ОСОБА_1 до УПФУ в м. Дзержинську про визнання незаконною бездіяльність та стягнення підвищення до пенсії - залишити без розгляду.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Адміністративного апеляційного суду Донецької області через суд міста Дзержинська протягом п'яти днів з дня його проголошення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.


Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація