Справа № 1 -941/2007 року
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 вересня 2007року м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі:
головуючого - судді Лазаріва О.Б.,
секретаря Стефанюк Х.Я.,
з участю прокурора Кінаш М. А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Івано-Франківську кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженку м. Лубни Полтавської області, жительку АДРЕСА_1, українку, громадянку України, з неповною середньою освітою, непрацюючу, неодружену, раніше судиму - 23.11.2005 року Івано-Франківським міським судом за ст. ст.315 ч.2, 309 ч.2, 69, 70 КК України до 1 року 6 місяців позбавлення волі, - у вчиненні злочину, передбаченого ст. 395 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Підсудна ОСОБА_1, самовільно залишила місце проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду.
Злочин скоєно за наступних обставин.
Підсудна ОСОБА_1, відносно якої постановою Уманського міськрайонного суду від 08.05.2007 року встановлено адміністративний нагляд терміном на один рік з забороною без дозволу ОВС виїзду в особистих справах за межі міста району), з 07.08.2007 року по 04.09.2007 року самовільно, з метою ухилення від адміністративного нагляду, залишила місце проживання в м. Івано-Франківську і місце її перебування залишалось невідомим.
Підсудна у судовому засіданні свою вину у пред'явленому обвинуваченні визнала повністю, суду пояснила, що дійсно вона декілька раз не приходила на відмітку в ОВС і в цей період вона без дозволу ОВС їхала в с. Турки Львівської області до своєї бабусі. ОСОБА_1 підтвердила, що їй було відомо про встановлення відносно неї адміністративного нагляду. Підсудна у вчиненому щиро розкаялась, просила її суворо не карати.
Дослідження фактичних обставин справи було обмежено допитом підсудної.
Крім визнання вини підсудною, її вина доведена зібраними по справі доказами, які остання не оспорювала і вважала їх дослідження в судовому засіданні недоцільним.
Оцінюючи зібрані по справі докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що вина підсудної у вчиненому повністю доведена, а її неправомірні дії слід кваліфікувати за ст.395 КК України, оскільки вона самовільно залишив місце проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду.
При призначенні підсудній покарання, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винної, обставини, що обтяжують та пом'якшують покарання. Обставиною, що обтяжує покарання є рецидив злочинів.
Враховуючи обставини, а саме: повне визнання підсудною вини, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, позитивну характеристику з місця проживання, що істотно знижує ступінь тяжкості вчиненого злочину і впливає на пом'якшення покарання, суд вважає можливим застосувати до підсудної ч.1 ст.69 КК України та перейти до іншого, більш м'якого виду основного покарання, не зазначеного в санкції ст.395 КК України, призначивши йому покарання у виді громадських робіт.
2
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд -
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ст.395 КК України, та призначити їй покарання, із застосуванням ч.1 ст.69 КК України, у виді 100 годин громадських робіт.
Запобіжний захід засудженій ОСОБА_1 - підписку про невиїзд - залишити без зміни до набрання вироком законної сили.
Вирок може бути оскаржено до Апеляційного суду Івано-Франківської області протягом п'ятнадцяти діб з часу проголошення шляхом подачі апеляції через Івано-Франківський міський суд.