Судове рішення #22482259


Ярмолинецький районний суд Хмельницької області

Справа № 2221/626/12

2-а/2221/33/12


У Х В А Л А


19.03.2012 року смт.Ярмолинці

Суддя Ярмолинецького районного суду Хмельницької області Баськов М.М., розглянувши матеріали за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління праці та соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації про зобов"язання вчинити дії, -


встановив:


ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Головного управління праці та соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації про зобов"язання видати довідку-рахунок для сплати залишкової вартості автомобіля і переоформити автомобіль ЗАЗ 110206-41 номерний знак НОМЕР_1 на ім"я позивача. На обґрунтування своїх вимог позивач зазначив, що вказаний автомобіль був наданий його батьку ОСОБА_2, який був інвалідом, і помер у 2010 році. Позивач як член сім"ї померлого інваліда має право на отримання автомобіля, який був наданий за життя його батьку за умови сплати протягом 6 місяців з дня смерті інваліда залишкової вартості автомобіля. В зв"язку з перебуванням за кордоном позивач пропустив визначений законом шестимісячний термін, в зв"язку з чим відповідачем було відмовлено позивачу у переоформленні автомобіля.

Вказана позовна заява подана без додержання вимог, встановлених статтею 106 КАС України.

Відповідно до ч. 4, 5 ст. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім"я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв"язку, адреса електронної пошти, якщо такі є.

Як вбачається з позовної заяви остання подана представником позивача по довіреності ОСОБА_3, оскільки підпис на заяві співпадає з підписом в його паспорті. Проте, в порушення вищевказаних вимог ст. 106 КАС, в позовній заяві не зазначено ім"я представника, його поштової адреси, номеру засобу зв"язку, тощо.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Таким чином, подальший рух заяви неможливий.

Керуючись ст.ст. 106, 108, 186 КАС України,


ухвалив:


Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління праці та соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації про зобов"язання вчинити дії, залишити без руху.

2


Надати позивачу строк до 16 квітня 2012 року для усунення вищевказаних недоліків.

У разі невиконання ухвали суду щодо усунення недоліків позовної заяви, яка залишена без руху, позовну заяву повернути позивачу з усіма доданими до неї матеріалами.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення, протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.



Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація