Судове рішення #2245796
Справа №1-304/2007 p

Справа №1-304/2007 p.

 

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

6 вересня 2007 року

Сихівський районний суд м. Львова в складі:

головуючого Лесного С. Є.

при секретарі Макар Ю.М. 

з участю прокурора Вельгоша Т.М. 

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Львові кримінальну справу про обвинувачення:

ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженець с. Вибранівка Жидачівського району Львівської області,  мешканець АДРЕСА_1,  українець,  гр-н України,  з освітою 9 класів, невійськовозобов'язаний,  одружений,  має на утриманні дочку ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2,  працює інспектором охорони ТзОВ „Міськбудмоноліт",  має судимість - 09.12.02. Франківським райсудом м. Львова по ст.186 ч.2 КК України до 4 р. позбавлення волі, згідно постанови Дрогобицького міськрайсуду Львівської області від 14.10.04. невідбута частина покарання 1 р. 7 міс.  10 днів замінена на покарання у виді виправних робіт з відрахуванням в доход держави 20 % заробітку,  -

по  ст.389 ч.2 КК України,     -

 

встановив:

 

Підсудний ОСОБА_1,  будучи засудженим 09.12.02. Франківським райсудом м. Львова по  ст.186 ч.2 КК України до 4 р. позбавлення волі та згідно постанови Дрогобицького міськрайсуду Львівської області від 14.10.04. невідбута частина покарання 1 р. 7 міс.  10 днів замінена на покарання у виді виправних робіт з відрахуванням в доход держави 20 % заробітку,  з лютого 2006 року по лютий 2007 року ухилився від відбування виправних робіт,  порушивши порядок та умови відбування покарання,  а саме: з лютого 2006 року по день порушення кримінальної справи не з'являвся в KB І Сихівського району м. Львова для реєстрації,  не виконував покладені на нього обов'язки щодо сумлінного ставлення до праці та з жовтня 2006 року по лютий 2007 року не повідомив КВІ Сихівського району м. Львова про зміну свого місця праці,  через що не здійснювались відрахування коштів із заробітної плати в дохід держави. У зв'язку з цим невідбута частина покарання становить 6 міс.  12 днів.

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 винним себе в ухиленні від відбування виправних робіт визнав повністю та дав суду показання,  аналогічні даним на досудовому слідстві. У вчиненому щиро покаявся, ствердив, що не умисно ухилився від відбування призначеного покарання,  спочатку звільнився з роботи у зв'язку з невеликим розміром заробітної плати та народженням дочки,  а пізніше ще двічі влаштовувався на роботу. Однак,  коли на роботу приходило повідомлення про його засудження та відрахування з заробітної плати 20 %. його звільняли або просили звільнитись. Він неодноразово звертався в КВІ Сихівського району з проханням добровільно робити внески,  однак в цьому йому було відмовлено. Просить суд врахувати,  що має постійне місце праці,  на утриманні малолітню дочку і непрацюючу дружину та не позбавляти його волі.

Крім повного визнання своєї вини підсудним,  винуватість його у вчиненні інкримінованого злочину повністю та об'єктивно стверджується зібраними в ході судового слідства доказами,  які зазначені в обвинувальному висновку. Фактичні обставини справи, які підтверджуються цими доказами,  не оспорювались в судовому засіданні ні підсудним,  ні іншими учасниками судового процесу.

 

2

Дії ОСОБА_1вірно кваліфіковано по ч.2  ст.389 КК України,  так як він вчинив ухилення від відбування виправних робіт,  будучи особою,  засудженою до цього покарання.

Призначаючи покарання підсудному ОСОБА_1,  суд враховує ступінь тяжкості вчиненого ним злочину,  вчинення підсудним нетяжкого злочину, особу підсудного,  який має судимість,  позитивно характеризується,  щиро розкаюється у вчиненому,  та суд вважає необхідним призначити йому покарання у виді обмеження волі.

На підставі  ст.71 КК України,  з врахуванням правил  ст.72 КК України,  підсудному ОСОБА_1 слід приєднати невідбуту частину покарання за вироком Франківського райсуду м. Львова від 09.12.02. строком два місяці обмеження волі.

Враховуючи особу підсудного, який працює, його молодий вік, виключно позитивну характеристику; перебування на його утриманні малолітньої дочки та непрацюючої дружини; тяжкість злочину та активне сприяння його розкриттю,  щире каяття,  суд приходить до висновку про можливість звільнення його від відбування покарання з випробуванням,  так як виправлення підсудного можливе без ізоляції від суспільства,  з покладенням на нього обов'язків,  передбачених  ст.76 КК України.

Керуючись  ст. ст.323,  324 КПК України,  суд, -

 

засудив;

 

ОСОБА_1визнати винним по ст.389 ч.2 КК України та призначити йому покарання один рік обмеження волі.

На підставі  ст.71 КК України,  з врахуванням правил  ст.72 КК України,  приєднати ОСОБА_1 невідбуту частину покарання за попереднім вироком та остаточно визначити покарання один рік два місяці обмеження волі.

На підставі  ст.75 КК України звільнити ОСОБА_1від відбування покарання з випробуванням,  встановивши іспитовий строк один рік.

Згідно  ст.76 КК України покласти на ОСОБА_1наступні обов'язки:

1.      не  виїжджати   за  межі України на  постійне проживання   без  дозволу  органу кримінально-виконавчої системи;

2.      повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання;

3.      з'являтись для реєстрації   в органи кримінально-виконавчої системи один раз в місяць.

Запобіжний західОСОБА_1залишити підписку про невиїзд до вступу вироку в законну силу.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Львівської області протягом 15 діб.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація