Судове рішення #2242277

                                                                                                Справа 2-2677/08

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

  И М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

 

 21 травня 2008р. Бабушкінський районний суд м. Днепропетровска                                          

в складі: головуючого, судді      - Єлісєєвої Т.Ю.

           при секретарі          - Власенко Д.О.

розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до приватного підприємства „СОЗИДАТЕЛЬ-2000” про визнання права власності та за зустрічним позовом приватного підприємства „СОЗИДАТЕЛЬ-2000” до ОСОБА_1, Дніпропетровської міської ради про визнання права власності,

керуючись, ст. 218 ЦПК України, -         

 

В И Р І Ш И В:

 

В позові ОСОБА_1до приватного підприємства „СОЗИДАТЕЛЬ-2000” про визнання права власності - відмовити.

Позов приватного підприємства „СОЗИДАТЕЛЬ-2000” до ОСОБА_1, Дніпропетровської міської ради про визнання права власності задовольнити.

Визнати за Приватним Підприємством „СОЗИДАТЕЛЬ-2000” право власності на будівлю ЦКПО літ.А-1 загальною площею 176 кв.м., яка розташована за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Запорізьке шосе, №53А, яка складається з літ.А-1  - будівля ЦКПО загальною площею 53,8 кв.м., літ.АІ-1 - прибудова загальною площею 122,2 кв.м., літ.а - ганок, загальною площею 8,2 кв.м. та мостіння І,ІІ без додаткового акту вводу в експлуатацію.

Рішення може бути оскаржено шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та подальшої подачі апеляційної скарги протягом 20 днів. Або шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Дніпропетровської області через Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська.

 

 

 

           Суддя:                                          Єлісєєва Т.Ю.

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація