Судове рішення #22400351

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Справа № 1915/2386/2012Головуючий у 1-й інстанції Герчаківська О.Я.

Категорія - 27 Доповідач - Гірський Б.О.


У Х В А Л А


25 квітня 2012 р. суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Тернопільської області Гірський Б.О., ознайомившись із апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Тернопільського міськрайонного суду від 04 квітня 2012 року про відмову у призначенні експертизи та ухвалу Тернопільського міськрайонного суду від 04 квітня 2012 року про залишення частини позовних вимог без розгляду в справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про звернення стягнення на предмет іпотеки та виселення, -


ВСТАНОВИВ:

Відповідачем ОСОБА_1 оскаржено в апеляційному порядку вищезазначені ухвали Тернопільського міськрайонного суду.

Проте, суд першої інстанції надсилаючи апеляційну скаргу разом із справою до суду апеляційної інстанції не виконав вимоги ч. 2 ст. 293 ЦПК України і не вирішив питання щодо повернення заявнику ОСОБА_1 апеляційної скарги в частині оскарження ухвали Тернопільського міськрайонного суду від 04 квітня 2012 року про відмову у призначенні експертизи, яка постановлена судом не виходячи до нарадчої кімнати і, яка не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Відповідно до ст. 297 ЦПК України, при надходженні неналежно оформленої справи, з нерозглянутими зауваженнями на правильність і повноту фіксування судового процесу технічними засобами або з нерозглянутими письмовими зауваженнями щодо повноти чи неправильності протоколу судового засідання або без вирішення питання про ухвалення додаткового рішення суддя-доповідач повертає справу до суду першої інстанції, про що постановляє ухвалу із зазначенням строку, протягом якого суд першої інстанції має усунути недоліки.

Виходячи з вищенаведеного, справу слід повернути до суду першої інстанції для усунення зазначеного недоліку.

Керуючись ст. 297 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Повернути справу у Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області , надавши йому строк до 10 травня 2012 року для усунення зазначеного недоліку.


Суддя - підпис


З оригіналом згідно:

Суддя апеляційного суду Тернопільської області Б.О. Гірський




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація