Судове рішення #22390188


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

_________________________________________________________________________


УХВАЛА

про порушення провадження у справі про банкрутство



"02" квітня 2012 р. Справа № 5023/1588/12

âõ. ¹1588/12


Суддя Дзюба О.А.


розглянувши заяву Керівника Товариства з обмеженою відповідальністю "Денімекс-Україна", м. Харків

про визнання банкрутом – Товариства з обмеженою відповідальністю "Денімекс-Україна", м. Харків, код 35371369


Керуючись ст.ст. 7, 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",


УХВАЛИВ:


1. Прийняти заяву Керівника Товариства з обмеженою відповідальністю "Денімекс-Україна", м. Харків .

2. Порушити провадження у справі і призначити проведення засідання суду на "25" квітня 2012 р. о 09:30 год. у приміщенні Господарського суду Харківської області,к. 107.

3. Зобов’язати боржника надати суду: оригінал квитанції про сплату судового збору за подачу заяви про порушення справи про банкрутство; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (від державного реєстратора) з даними про повне найменування, код та місцезнаходження боржника, наявність чи відсутність його за місцезнаходженням, про статус відомостей про юридичну особу, стан юридичної особи; довідку з управління статистики про включення боржника до ЄДРПОУ станом на момент розгляду справи, копії неоплаченого розрахункового документу, за яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника, реквізити розрахункових документів про списання коштів з банківського або кореспондентського рахунку/ ків боржника та дату його/їх прийняття банківською установою боржника до виконання із зазначенням дати прийняття, суму вимог кредиторів за грошовими зобов’язаннями у розмірі, який не оспорюється боржником, розмір заборгованості по податках і зборах (обов’язкових платежах), розмір заборгованості по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю та здоров'я, виплаті заробітної плати та вихідної допомоги працівникам боржника, відомості про наявність у боржника майна, у тому числі дані про грошові кошти, які знаходяться на рахунках боржника (довідку про рух грошових коштів по поточним розрахункам), і дебіторської заборгованості, найменування і поштові адреси банків, що здійснюють розрахунково-касове обслуговування боржника. Перелік і повний опис заставленого майна із зазначенням його місцезнаходження та вартості на момент виникнення права застави. Протокол загальних зборів працівників боржника, на якому обрано представника працівників боржника для участі в арбітражному процесі під час провадження у справі про банкрутство. Установчий договір і Статут підприємства, баланси підприємства за останні два роки. Висновок незалежної аудиторської фірми про фінансовий стан підприємства. Пропозиції щодо кандидатури ліквідатора з числа осіб, зареєстрованих державним органом з питань банкрутства як арбітражний керуючий.

4. З моменту прийняття ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів, що передбачає:

- зупинення виконання боржником грошових зобов’язань і зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), термін виконання яких настав до порушення справи про банкрутство і до введення мораторію;

- припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання грошових зобов’язань та зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), в тому числі податкової застави, адміністративного арешту та арешту в процедурі виконавчого провадження, що застосовані до порушення справи про банкрутство.

Під час дії мораторію:

- заборонити стягнення на підставі виконавчих документів та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до законодавства України;

- заборонити нарахування неустойки (штраф, пеня), інших фінансових (економічних) санкцій за невиконання чи неналежне виконання грошових зобов’язань і зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).

5. Дану ухвалу направити: боржнику, банку, що здійснює обслуговування боржника, державному органу з питань банкрутства, ДВС у Московському районі, державному реєстратору.

Присутність боржника у підготовчому засіданні господарського суду є обов’язковою.



Суддя Дзюба О.А.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація