23.04.2012
У К Р А Ї Н А
НАХІМОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
Справа № 2704/2528/12
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 квітня 2012 року Нахімовський районний суд м. Севастополя в складі:
головуючого: - судді Семенуха Т.Б.
при секретарі Філімоновій А.С.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Севастополі заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу,
В С Т А Н О В И В:
23 червня 2011 року за заявою директора товариства з обмеженою відповідальністю «СГС ПЛЮС»про стягнення суми заборгованості по сплаті за використану теплову енергію та гарячого водопостачання з ОСОБА_2 стягнуто на користь товариства з обмеженою відповідальністю «СГС ПЛЮС»суму заборгованості по сплаті за використану теплову енергію та гарячого водопостачання за квартиру АДРЕСА_1 у розмірі 2674 грн. 02 коп та судові витрати по сплаті на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн. Стягнуто з ОСОБА_1 в дохід держави 25 грн.50 коп. судових витрат по сплаті судового збору.
Боржник ОСОБА_1 у поданій заяві просить скасувати виданий судовий наказ посилаючись на те, що зі стягненням у судовому порядку не згодний, а також на безпідставність заявлених стягувачем вимог.
Сторони в судове засідання не з'явились, про дату і час розгляду заяви були повідомлені належним чином, причин своєї неявки до суду не повідомили, заяв про розгляд справи у їх відсутність не подавали.
Відповідно до ч.6 ст. 105-1 КАС України, неявка сторін не перешкоджає розгляду справі.
Відповідно до ч.2 ст.197 ЦПК України фіксування судового розгляду справи технічними засобами не здійснювалось.
Відповідно до ст. 105-1 ч.8 ЦПК України у разі подання заяви про скасування судового наказу суд постановляє ухвалу про його скасування.
Керуючись ст. 105-1,106 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Судовий наказ від 22 червня 2011 року, виданий Нахімовським районним судом м. Севастополя за заявою директора товариства з обмеженою відповідальністю «СГС ПЛЮС»про стягнення з ОСОБА_2 на користь товариства з обмеженою відповідальністю «СГС ПЛЮС» суму заборгованості по сплаті за використану теплову енергію та гарячого водопостачання за квартиру АДРЕСА_1 у розмірі 2674 грн. 02 коп та судових витрат по сплаті на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн. Про стягнення з ОСОБА_1 в дохід держави 25 грн.50 коп. судових витрат по сплаті судового збору, скасувати.
Роз'яснити директору товариства з обмеженою відповідальністю «СГС ПЛЮС»право на звернення з цією вимогою до суду у позовному порядку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -підпис
Копія вірна.
Суддя Нахімовського райсуду
м. Севастополя Т.Б. Семенуха