Судове рішення #22184
4/109

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


                                          ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


  "14" червня 2006 р.                                                                   Справа № 4/109


За позовом   Чернівецького міського центру зайнятості


до відповідача   Садгірського районного споживчого товариства


про стягнення –735,03 грн.


Суддя                                       Проскурняк О. Г.


Секретар судового засідання  Тинок О.С.


Представники:


Від позивача –Мазур О.Г. –юрисконсульт (доручення № 1264/27-12 від 13.06.2006 року), Літягіна Л.П.


Від відповідача –Мартин М.Б. –бухгалтер (доручення № 89 від 13.06.2006 року)


СУТЬ СПОРУ: Чернівецький міський центр зайнятості звернувся з позовом до Садгірського районного споживчого товариства про стягнення суми 735,03 грн.  

Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивач посилається на те, що відповідач, відповідно до п. 2 ст. 35 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, з 01 листопада 1997 року зареєстрований як платник внесків до Фонду загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття. Далі позивач стверджує, що відповідач зобов’язаний своєчасно та у повному розмірі сплачувати належні йому страхові внески. Далі позивач стверджує, що відповідно до розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття за І квартал 2006 року, залишок заборгованості відповідача перед позивачем на кінець звітного періоду становить 735,03 грн., яку він зобов’язаний сплатити.

09 червня 2006 року відповідач звернувся до суду з клопотанням, в якому вказав про те, що платіжним дорученням № 583 від 08.06.2006 року суму недоїмки в розмірі 735,03 грн. сплачено у повному розмірі. Одночасно позивач, довідкою № 1270/27-12 від 13.06.2006 року, підтвердив про сплату відповідачем недоїмки у сумі 735,03 грн.

Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, заслухавши пояснення їх представників, з’ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, дослідивши докази, що мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив:

Відповідно до п. 2 ст. 35 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, відповідач з 01 листопада 1997 року зареєстрований як платник внесків до Фонду загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, а тому зобов’язаний своєчасно та у повному розмірі сплачувати належні йому страхові внески.

Згідно розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття за І квартал 2006 року, залишок заборгованості відповідача перед позивачем на кінець звітного періоду становить 735,03 грн.

Після подання адміністративного позову до суду, відповідач платіжними дорученням № 583 від 08.06.2006 року сплатив суму недоїмки в розмірі 735,03 грн.

Враховуючи те, що відповідач сплатив на користь позивача суму прострочених страхових внесків у розмірі 735,03 грн., суд дійшов висновку у задоволенні позову відмовити.

Керуючись статтями 94, 158, 160 –163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд —


П О С Т А Н О В И В:


1.          У задоволенні позову відмовити.

Постанова, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Порядок і строки апеляційного оскарження.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.



Суддя                                                             О. Г.Проскурняк

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація