Судове рішення #2218294
Справа № 22-2988/07 Головуючий у 1 інстанції: Васильцов О

Справа № 22-2988/07                                          Головуючий у 1 інстанції: Васильцов О.В.

 

АПЕЛЯЦІЙНИЙ

СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 

«23» серпня 2007 року                                                                                        м.  Запоріжжя

Суддя апеляційного суду Запорізької області Бондар В.О. при вирішенні питання про прийняття до апеляційного розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1на рішення Мелітополського міськрайонного суду Запорізької області від 22 червня 2007 року по справі за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про усунення перешкод в користування земельною ділянкою,  -

 

ВСТАНОВИВ:

 

До апеляційного суду надійшла справа апеляційна скарга ОСОБА_1на рішення Мелітополського міськрайонного суду Запорізької області від 22 червня 2007 року .

Ухвалою судді апеляційного суду Запорізької області від 03 серпня 2007 року зазначену апеляційну скаргу залишено без руху,  а апелянту було надано строк до 16 серпня 2007 року для усунення її недоліків, а саме сплати судового збору та витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи на розрахункові рахунки банківських установ,  які уповноважені на прийняття зазначених платежів.

Вказана ухвала була надіслана апелянту,  але до сьогодні вимоги ухвали судді апеляційного суду Запорізької області від 03 серпня 2007 року виконано не було.

Враховуючи наведене та оскільки судом використано всі передбачені цивільно-процесуальним законом заходи, але апелянт недоліки апеляційної скарги в наданий строк не усунув,  тому апеляційна скарга відповідно до вимог  ст. 121 ч. 2 ЦПК України визнається неподаною і підлягає поверненню.

Керуючись  ст.  ст. 121, 297 ЦПК України,  суддя,

 

УХВАЛИВ:

 

Апеляційну скаргу ОСОБА_1на рішення Мелітополського міськрайонного суду Запорізької області від 22 червня 2007 року по справі за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про усунення перешкод в користування земельною ділянкою в визнати неподаною та повернути.

Справу надіслати до суду першої інстанції.

Ухвала  може  бути   оскаржена  до  Верховного  Суду  України   протягом двох місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація