Судове рішення #22175185

Справа № 712/1983/2012

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

05.03.2012                                                                        м.Ужгород

          Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Фазикош О.В., розглянувши заяву КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Ужгород» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги, -

в с т а н о в и в :

Заявник звернувся до суду з заявою до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги.

          17.02.2012 року на адресу Ужгородського міськрайонного суду надійшло підтвердження з ВГІРФО ГУМВС України в Закарпатській області щодо місця проживання відповідача.          

          Форма і зміст поданої заяви відповідає вимогам ст. 98-99 ЦПК України.

          Керуючись ст.ст. 100 ч.7 ЦПК України, суддя, -

у х в а л и в :

Відкрити наказове провадження у справі за заявою КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Ужгород» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги.

          Судовий наказ видати 09 березня 2012 року без виклику сторін .

          Ухвала може бути оскаржена лише у частині щодо недотримання правил підсудності протягом п”яти днів з дня отримання копії ухвали, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Ужгородського

міськрайонного суду                                                              О.В.Фазикош

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація