Справа №5/2-926/2007 p.
УХВАЛА
іменем України
5 липня 2007 р. Вишгородський районний суд Київської області в складі :
головуючого - судді Божок С.К.
при секретарі - Грищенко К.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Вишгороді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Катюжанської сільської ради про визнання права на успадкування земельної частки (паю)
встановив :
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про визнання права на успадкування земельної частки ( паю ), посилаючись на те, що померлий ІНФОРМАЦІЯ_1 батько ОСОБА_2 мав право на земельну частку ( пай ) в землі СВК « Катюжанський «, а вона має право успадкувати це право.
Під час судового розгляду справи позивач заявила клопотання про залишення позову без розгляду.
Відповідно до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду , якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду. Таким чином , позовну заяву необхідно залишити без розгляду. Керуючись п.5 ч. 1 ст. 207 , 208, 210, 212 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Залишити позовну заяву ОСОБА_1 до Катюжанської сільської ради про визнання права на успадкування земельної частки ( паю ) без розгляду.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п"яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Вишгородський районний суд Київської області.