ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
"31" березня 2008 р. |
Справа № 9/49-1262 |
УХВАЛА
Господарський суд Тернопільської області
у складі
Розглянув матеріали справи
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма" АРТЕКС", вул. Артилерійська, б.3, м. Одеса, 65039
до відповідача Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1
Суть справи: Товариство з обмеженою відповідальністю " Виробничо-комерційна фірма" Артекс" звернувся до господарського суду з позовом до відповідача - Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, м. Львів, про захист майнових прав, і просить заборонити СПД ФО ОСОБА_1 використовувати на території України шляхом продажу, пропонування до продажу, постачання, репродукування, публічної демонстрації, дистрибуції, імпорту меблевих тканин з використанням дизайну "LUVR". Ухвалою господарського суду Тернопільської області від 31 березня 2008 року порушено провадження у справі № 9/49-1262 та призначено її до розгляду в судовому засіданні на 21 квітня 2008 року.
Разом з тим, позивач просить з метою забезпечення позову, накласти арешт на майно Відповідача, та грошові кошти на рахунках у банківських установах .
У відповідності до ст. 66 Господарського процесуального кодексу України господарський суд за заявою сторони, прокурора чи його заступника, який подав позов, або з своєї ініціативи має право вжити заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.
Згідно Інформаційного листа № V_477600-05 від 12.12.2006 р. у вирішенні питання про забезпечення позову господарський суд має здійснити оцінку обґрунтованості доводів заявника щодо необхідності вжиття відповідних заходів з урахуванням такого:
- розумності, обґрунтованості і адекватності вимог заявника щодо забезпечення позову;
- забезпечення збалансованості інтересів сторін, а також інших учасників судового процесу;
- наявності зв'язку між конкретним заходом до забезпечення позову і предметом позовної вимоги, зокрема, чи спроможний такий захід забезпечити фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову;
- імовірності утруднення виконання або невиконання рішення господарського суду в разі невжиття таких заходів.
Однак, Позивач не навів достатніх підстав вважати, що існує очевидна небезпека заподіяння шкоди його правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення в господарському спорі, або захист цих прав, свобод та інтересів шляхом заборони СПД ФО ОСОБА_1 використовувати на території України шляхом продажу, пропонування до продажу, постачання, репродукування, публічної демонстрації, дистрибуції, імпорту меблевих тканин з використанням дизайну "LUVR", стане неможливим без вжиття таких заходів, або для їх відновлення необхідно буде докласти зусиль та витрат.
З наведеного випливає, що накладення арешту на майно та грошові кошти не знаходиться у зв'язку із предметом позовної заяви.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 66, 67, 86 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. У клопотанні Товариства з обмеженою відповідальністю " Виробничо-комерційна фірма" Артекс" про накладення арешту на майно Відповідача та грошові кошти на рахунках у банківських установах , відмовити.
2. Ухвалу направити сторонам по справі.
3. Ухвала про відмову в забезпеченні позову може бути оскаржена . Оскарження ухвали не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Суддя