Cправа № 412/3803/2012
Провадження №2н/412/392/2012
У Х В А Л А
про відкриття наказного провадження
12 квітня 2012 року суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Галічий В.М., розглянувши матеріали заяви Публічного акціонерного товариства «Укртелеком»до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості, -
В С Т А Н О В И В:
До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська 26 березня 2012 надійшли матеріали заяви Публічного акціонерного товариства «Укртелеком»до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості.
Відповідно до ч.3 ст. 122 ЦПК України суддя не пізніше двох днів з дня надходження позовної заяви до суду звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) фізичної особи.
11.04.2012 року на адресу суду надійшла довідка Адресно-довідкового сектору ВГІРФО УМВС України в Дніпропетровській області, відповідно до якої ОСОБА_1 зареєстрована в Жовтневому районі м. Дніпропетровська.
Враховуючи, що підстав для залишення заяви без руху, повернення заявнику, відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу, керуючись ст. 96, 98, 100, ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Відкрити наказне провадження за заявою Публічного акціонерного товариства «Укртелеком»до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості.
Ухвала суду може бути оскаржена у випадку та порядку встановлених законом.
Суддя: В.М. Галічий