Судове рішення #21933525

Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області

Справа № 205/1165/2012 р.

2-о/205/29/2012 р.

У Х В А Л А


"05" квітня 2012 р. м. Жмеринка

Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області Сенько Любов Юзефівна, розглянувши цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Кацмазівська сільска рада Жмеринського району Вінницької області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, -

В С Т А Н О В И Л А:

Заява подана в порядку, встановленому ЦПК України.

Керуючись ст. 122, 258 ЦПК України, -

У Х В А Л И Л А:

Відкрити провадження по даній справі та призначити судове засідання на 09 годину 00 хвилин 18 квітня 2012 року в приміщенні Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області з заявниці, представника заінтересованої особи, свідків.

Ухвалу невідкладно надіслати заявниці, представнику заінтересованій особі разом з копіями доданих до неї документів.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя:Л. Ю. Сенько


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація