Судове рішення #2193237
РІШЕННЯ

РІШЕННЯ

  Справа № 2-544/2007 p.

 

ІМЕНЕМ                                                                    УКРАЇНИ

21 серпня 2007 року Білопільський районний суд Сумської області

в складі головуючого судді                                            Ясинок М. М.

за участю секретаря                                                        Терещенко О.В

розглянув у відкритому судовому засіданні в м.  Білопіллі справу за позовом ОСОБА_1доОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

 

ВСТАНОВИВ:

 

Сторони вступили до шлюбу 14 листопада 1998 року. Шлюб зареєстровано Білопільським РАГС ,  актовий запис НОМЕР_1

Від подружнього життя маємо синаОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1народження. Однією сім'єю сторона проживали до 02.07.2007 року. Ъ цього часу їх сім'я фактично розпалася. Підставою до розпаду сімї послугували постійні сварки в сім'ї та те,  що відповідач зловживав спиртними напоями.

З урахуванням даних обставин позивачка просить розірвати їх шлюб.

Відповідач ОСОБА_2 заявлений позов визнав повністю і пояснив,  що дійсно між ним і дружиною постійно виникають сварки і жити так неможливо.

Суд вислухавши пояснення сторін проаналізувавши наявні докази приходить до висновку про те,  що заявлений позов підлягає задоволенню . До такого висновку суд приходить виходячи із слідуючого,  між сторонами склалися неприязні стосунки. Останні при цьому не мають намірів підтримувати свої подружні стосунки в майбутньому. При таких обставинах сім'ю ОСОБА_1зберегти не має можливості.

Керуючись  ст.  209, 212, 213, 215 ЦПК Украши,  ст.  ст.  110, 112 Сімейного Кодексу України,  суд -,

 

ВИРІШИВ:

 Шлюб зареєстрований між ОСОБА_1 та ОСОБА_2зареєстрований 14 листопада 1998 року Білопільським РАГС,  актовий запис НОМЕР_1розірвати.

СинаОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1. залишити на подальше проживання з його матірію -ОСОБА_1.

Судові витрати щодо реєстрації розірвання шлюбу в сумі 17 гри. -покласти на відповідача.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Сумської області шляхом подачі заяви в 10-ти денний строк до Білопільського райсуду про апеляційне оскарження даного рішення  і з цього часу надається 20-ть днів для складання і подання апеляції до Білопільського районного суду.

Суддя                                                                                    підпис

Вірно: Суддя                                               

Білопільського райсуду                                                                        М. МЯсинок

Довідка :Рішення набрало законної сили 06.09.2007 року оригінал рішення знаходиться в суді у справі №2- 544/2007 р.                                                                             

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація