ун. № 2608/4122/12
пр. № 3/2608/2044/12
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 березня 2012 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Борденюк В.В., розглянувши матеріали, що надійшли з Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м.Макіївка Донецької області, громадянки Українки, не працюючої, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1, за ч. 1 ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ВСТАНОВИВ:
07 березня 2012 року приблизно о 08 год. 10 хв. по вул. Г.Бреста в м. Києві, ОСОБА_1 торгувала у невстановленому місці з рук продуктами харчування, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 160 КпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнала в повному обсязі, крім того її вина підтверджується зібраними по справі письмовими доказами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом про адміністративне затримання, рапортом працівника міліції, протоколом огляду та вилучення від 07 березня 2012 року.
З урахуванням вищевказаного, особи та майнового стану правопорушника суд вважає, що ОСОБА_1 слід призначити стягнення у вигляді штрафу.
На підставі викладеного, та керуючись ст. ст. 160 ч. 1, 280, 283, 284 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В :
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.160 КпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі двох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 34(тридцять чотири) грн.
Строк пред’явлення до виконання –3 місяці.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: